Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másokat nem hoz le az életről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat nem hoz le az életről ez a topik?

Figyelt kérdés
Feljövök ide úgy, hogy alapvetően nincsenek nagy problémáim. A kérdések és arra adott válaszok alapján pedig már azt kezdem érezni, hogy egy szar senki vagyok, aki létre legalján van, és soha nem lesz (újra) nőm.
2021. ápr. 24. 23:38
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

"Én nem szoktam itt olyanokat olvasni, hogy bárkinek is tökéletes élete lenne."


Én pedig folyamatosan olyan dolgokat olvasok itt, hogy másik boltban összeszednek lányokat, bulikból rendszeresen hazavisznek egyéjszakásokat, elképzelhetetlennek tartják, hogy a baráti körből ne tudjanak ismerkedni hosszú távú kapcsolatot tervezve, stb stb. Erre gondoltam.

2021. ápr. 24. 23:54
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az emberek 80%-ának tökéletes az élete a logikád szerint.
2021. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem tökéletes az élete, de a párkeresése gyakorlatilag gondtalan.
2021. ápr. 25. 00:12
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, engem a heteroszexualitás jobban lehoz, mert gondatlan szórakozásért nézek fel oda, de csak konstatálom, hogy egyedül fogok megdögleni a csúfságom miatt, vagy egy elkényeztetett, válogatós, hazug, szar, érdekember vagyok, mert rám van nőve egy pina.

Ez a kategória jobban visszaadja az eletkedvem mert minden 3. kérdés egy rossz párkapcsolati helyzetet ír le - amilyenben nem akarok lenni - így megerősítem magam abban, hogy jó nekem egyedül.

2021. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lehoz. A legjobban az, hogy nincs olyan, aki minden érdek nélkül azt mondaná, hogy nem mindenki ilyen.


Mert rengeteg normális férfit ismerek, sőt, többségében normálisakat. De ha igaz, hogy ha maszkot adsz az embernek, akkor elmondja az igazságot, akkor nem tudom... lassan kezdek ott tartani, hogy minden férfiról (sima baráti, munkahelyi, családi kapcsolatban) azt hiszem, hogy hiába normális, nem az, mert csak álca, és az állandó belső monológja az, hogy "pina, szopás, anál, pina, szopás, anál", megfűszerezve egyéni fétisekkel.

2021. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

00:12-es #14 vagyok

Kimaradt, hogy itt a párkapcsolatok/társkeresési problémákon belül prominens azok aránya akikkel egyértelműen nem kezdenék hosszútávú kapcsolatba ami erősít abban, hogy jó egyedül.

(Igen, a heteroszexualitáson belül is sok ilyen van, de amíg itt megmosolygom a szerencsetlenek sopánkodasát, ott 1-2 reakciónál az életemet féltem, olyan mértékben agresszív és nőgyűlölő megszólalások vannak).

2021. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
16-os, agresszívabbak azt ottani reakciók mint itt?? Ezt nem tudom elképzelni, fejtsd ki kérlek!
2021. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szex kategória tele van pasikkal, akik nőnek kiadva magukat bizonygatják, hogy mennyire jók bizonyos szexuális aktusok. Hogy miért, azt az életben nem fogom megérteni.
2021. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

17 nem azt irják, hogy a nők "ilyenek meg olyanok" hanem " a nők ilyenek, olyanok, kötelezettségeik vannak a férfiak felé amit ha nem teljesítenek akkor el kéné tűnniük a föld színéről" (kb.) vagy vállalhatatlan fétiseket adnak elő kötelezőként (nem, nem a szopásra és az análra gondolok), majd felháborodnak ha valaki másképp gondolja - legyen az férfi vagy nő. Természetesen itt is vannak ilyen reagálások és biztos vagyok benne, hogy ugyanazok produkálják magukat mindkét helyen, de itt több van bájból és józan észből mint ott. Elég 1 hónapig figyelni a két kategóriát, szemmel látható a különbség.

14-es illetve 16-os voltam.

2021. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
#18 Főleg amikor azt bizonygatják, hogy imádják seggből szájba, meg mélytorkozni sírásig. Szerintem egy nő sosem nyilvánulna meg így.
2021. ápr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!