Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másokat nem hoz le az életről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat nem hoz le az életről ez a topik?

Figyelt kérdés
Feljövök ide úgy, hogy alapvetően nincsenek nagy problémáim. A kérdések és arra adott válaszok alapján pedig már azt kezdem érezni, hogy egy szar senki vagyok, aki létre legalján van, és soha nem lesz (újra) nőm.
2021. ápr. 24. 23:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
77%

Engem az egész Gyakori is lehozna, ha nem tudnám, hogy mindenki hazudik.


Kivéve, akik valóban az igazat írják, amikor kifejtik, hogy:


- 26 centis a farkuk

- havi 800+ a fizujuk

- diákmelóval keresnek 13 évesen havi 350-et

- eredetiben néznek japán rajzfilmeket, mert anyanyelvi szinten megtanultak japánul belőle, 3 hét alatt

- gyönyörűek, 10/10 csajok

- sportosak

- a gyerekük sosem piál, cuccozik, ...

- 4 diplomájuk van

- több nyelvvizsgájuk van, természetesen arami, tünde, koreai, latin, IS

- 21 évesen hitelmentes házat vettek

- milliós passzív jövedelmük van

- 5-6 menetet bírnak egy éjszaka

- a föld 59 országában jártak, beleértve Atlantiszt IS

- ...

2021. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Az anonimitás kihozza az emberekből a valódi énjüket.

Ugye van egy réteg, akinek lelki fájdalmai vannak, és szeretné kiírni magából.


Azonban vannak az aljas, gyáva, gyenge és rosszindulatú féreg emberek. Ők pedig pontosan azt írják, amiről tudják, hogy irritálják vele a másikat. Tudod, a fizetés kategóriában, hogy magas a jövedelem, a szex kategóriában, hogy 25 centi a dákó, a kapcsolat kategóriában, hogy jó kapcsolatuk van...


Mert tudják, hogy ezzel tudnak betalálni az embereknél. És persze minden témában ugyanazt akarják kihozni:

A TE HIBÁD.


Nem számít, hogyan érvelsz, mit csinálsz. Azt se tudják ki vagy, mi a neved, de a te hibád. Bármi bajod van, a te hibád.


Szóval nagyon erős szűréssel kell kezelni az itteni kommenteket! Én szívem szerint ennek az oldalnak megcsinálnám két verzióját is:


- vagy azt, ahol SZEMÉLYAZONOSSÁGGAL kell kommentelni.


- vagy a RED PILL verzióját, ahol az okoskodásokat és személyeskedéseket automatikusan törölném.

2021. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
29%
Amíg a fájdalmas gondolataidban vergődsz addig semmi sem fog változni.
2021. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
31-es sok mindent leírt ezzel a topiccal kapcsolatban, úgyhogy én nem is erőlködök.
2021. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"Engem az egész Gyakori is lehozna, ha nem tudnám, hogy mindenki hazudik."


Amiket felsoroltál, abban tényleg sok a kamu, de nem hiszem, hogy aki leír olyat, hogy "minden férfit csak a pina érdekel", az hazudik. Nem az igazságot írja, de SZÁMÁRA ez az igazság, eszerint éli az életét.

2021. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

35.


A gondolatmenet szerint akkor a korábbi oldalakon taglalt incel őrület sem "hazugság" az ott tartózkodók számára.

2021. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem. Én azért olvasgatok (és szólok néha hozzá) itt, hohy mások hibáiból tanuljak. Sikerül is.
2021. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó tréning itt olvasgatni, mert már nem szeretnék kapcsolatot, és ezek a rovatok (is) folyamatosan kondicionálnak, hogy véletlenül se akarjak. Örülök, hogy úgy egy éve rátaláltam a GYK-ra, sokat segít a célom megtartásában. F50.
2021. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!