Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes sikertelen férfiaknak ismerkedni Kárpátalján elő magyarral?

Figyelt kérdés
Kint volt tegnap a nyugatinál, adtam le ruhákat. Ott volt egy tök aranyos lány az anyjával, a lány 28 éves volt és mivel szimpi volt így kicsit elbeszélgettem vele, nagyon szegény körülmények között éltek, pedig a helyi általános iskolában tanított, tök csinos volt és valahogy éreztem az egyszerűséget szegénységet rajta és talán emiatt nagyon nem volt elszállva, mint az itteni mai nők többsége, nagyon jól elbeszélgettünk helyzetről stb. persze aztán elmentem így sajnos nem lesz folytatása...
2022. márc. 8. 07:57
 1/3 A kérdező kommentje:
* voltam
2022. márc. 8. 07:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahol mindenki szegény a közösségbe, ott nincs irigység. Nagyjából ez működött a kommunizmusban is. Na de tegyük fel összejössz vele, ő kap egy irodai munkat es a kolleganoi meselnek a görög útról, edzőterembe járnak, szép ruhába, műkörmöshöz, hallja hogy a pasija viszi ide oda, vesz neki ezt azt, akkor gondolod o nem fog ra vagyni? Egyébkent ha olyan nagyszerű jellem lennél, veszédes, pozitív, tudja mikor mit kell mondani, odafigyel a reszletekre, apolt stb akkor a magyar noknel sem lennel sikertelen. De ha naluk nem vagy az, akkor az ukran csajnal is csak egy darabig leszel az. Vagy azt hiszed a melohelyen nem johet az a bizonyos "uj srac"? Mindenki hasonlit mindenkivel, ezt az osszehasonlitast te sem uszod meg.
2022. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szarul nézel ki akkor nala se lett volna esélyed.
2022. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!