Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben engedjem el a lányt? Csak le akar koptatni?

Figyelt kérdés

Egy ismertebb randioldalon kezdtünk el beszélgetni és máshol folytattuk a beszélgetést.

Rákérdezett pár hete,hogy hétvégén mit csinálok. Mondom,hogy szülinapom lesz,azt ünnepelem.

Szóval az a hétvége ugrott a szülinapom miatt,aztán pedig ő nem érte rá az elkövetkezendő időszakban.

Leírtam neki,hogy szívesen elutazom hozzá és talizhatunk,megihatunk egy kávét.

Visszaírt,hogy az ő városában nincsen semmi (pedig több tízezres kisváros és kávézó is van például)

Annyit írtam még neki,hogy akkor jöjjön el ő az én városomba és találkozzunk itt.

Ennek lassan 2 napja,de azóta sem ír,pedig aktív.


Máskor sima hétköznapi témáknál egy órán belül volt válasz. Arról is volt szó hogy nyáron elmegyünk együtt nyaralni és tök lelkes volt,szóval nem értem.


2022. márc. 6. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltétek, hogy elmentek nyaralni úgy, hogy még nem is találkoztatok?

Hány èvesek vagytok?

Minek veszel mindent kèszpénznek?

2022. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy nem tetszett neki, hogy nem hívtad el a szülinapodra?
2022. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom hogy rossz néven vette-e.

2022. márc. 6. 07:33
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Talált mást, csak nem meri elmondani.
2022. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
már más kurjantja, lépj tovább
2022. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb kapcsolatot akarna, akkor ő is tenne érte. Látszik, hogy nem igazán akar veled személyesen találkozni. Lehet, hogy csak szeret veled online beszélgetni hétköznapi témákról, de mivel másik városban laksz, ezért nem tervez veled komolyabban (nem tudom mekkora a távolság?).

Az is benne van a pakliban, hogy mással is fenntart hasonló kapcsolatot, mint veled. A nyárral kapcsolatban meg bármit lehet ígérgetni. Az számít ami már megtörtént.

Várd meg amíg reagál az írásodra. Ha meg nem ír vissza, akkor nem is vagy fontos neki.

2022. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ém is arra tudok tippelni, hogy rosszul esett neki, hogy a születésnapod miatt nem találkoztál vele. Van egy szimpatikus lány, akivel találkozni szeretnél, de nem teszed, mert boldog vagy és ünnepelsz...
2022. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellett volna elhívnia a szülinapjára egy olyan embert, akivel még nem is találkoztak? Nem túl ideális első randi, ahol rögtön a család/barátok is ott vannak.

A leírtak alapján a csaj ghostingolt, én nem írnék neki már. Ez tök zavaró, mert nem lehet tudni, hogy konkrétan mi miatt nem válaszol, de elég egyértelmű, ha már két napja nem veszi erre a fáradtságot.

2022. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!