Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mely pontokkal értesz egyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely pontokkal értesz egyet, melyekkel nem igazán?


2022. márc. 3. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Mindegyikkel. Nagy általánosságban, még egyszer leírom ÁLTALÁNOSSÁGBAN igazak ezek a dolgok. Igen, tudom TE ismersz olyan embert aki alacsony, kopasz és csóró mégis van nője. Oké, de ez egy ember és emiatt egy kiugró érték csupán.
2022. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Én azt nem értem, hogy nekem.nőként miért kéne csóró pasival leallni? Mit kezdjek vele?
2022. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Nincs is min vitatkozni, ezek egyszerű megfigyelt tények. Lehet hazudozni, de az igazság mindig elő fog törni.
2022. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
#2. Nem kéne, senki nem mondja. Csak ne rizsázz hogy nem számít, ennyi. Légy őszinte.
2022. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Baromság. Inkább foglalkozz értelmes dolgokkal, mint ilyen hülyeséggel.

Nem néztem végig, nem is fogom. A kezdő kép már éppen elég volt. Az 1-es oké, valóban ronda, a 2-es pofát vág, a többi meg igen hasonló.


Fogjátok már fel, hogy hót átlagos pasiknak van barátnőjük, feleségük.

Persze, ha ti az Insta macákra hajtatok, akkor nem kell csodálkozni.


#4: ". Csak ne rizsázz hogy nem számít, ennyi. Légy őszinte."

Mi van? Jól keresek. Mi a francnak jöjjek össze egy csóró pasival?


Meg mi az, hogy légy őszinte? Úgy írod, mintha valami titkolni való hiányosság az, hogy valaki nem akar maga alatt választani. Ronda sem vagyok, buta sem. Csak egy okot mondj, miért kéne egy ronda és csóró pasival lennem :D

2022. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

#5. Látom nem megy a szövegértelmezés, nekifutok mégegyszer:


Senki nem várja el hogy ronda vagy csóró pasival legyél, csak azt hogy ne rizsázz hogy nem számít a férfiak külleme és az anyagi helyzete mert ez egy nettó hazugság amit sajnos túl sokan terjesztenek. Ennyi, semmi több.

2022. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem értem, hogy az miért nem evidens, hogy a nőknek különböző az ízlésük. Ahogy a férfiaknak is!

Pont most nemrég lett kiírva egy kérdés Jason Momoáról. Több olyan nő is írt, akinek kifejezetten nem jön be Momoa. Akkor ő most a 10-es skálán hanyas? Valakinek 4-5, másnak meg 10.

Barátnőm párja is számomra külsőre egy tök átlagos valaki. Neki szerelem volt első látásra.

Most a gnómokat, a láthatóan lecsúszott, ápolatlan vagy kórosan elhízott fazonokat kihagyva azért elég tág a szórás, hogy az egyes nőknek ki jön be.

2022. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van lakasom, baratomnak nincs, meg most lett meg a diplomaja es lett ugymond jobban fizeto allasa, addig keves penze volt. Diakhitele is van.

Kicsit el is van hizva, igaz most probal ezen valtoztatni.

Megis vele vagyok mert a szemelyiseget imadom.


Na ennyit rolatok, nektek se penzetek, a kinezetetek is borzalmas lehet a szemelyisegeteket meg hagyjuk.

2022. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerencséd van, kérdező, ugyanis még egy öt órás vonatút áll előttem, így van időm belenézni ebbe az izébe.

Huszonhat éves (három éve párkapcsolatban lévő egy olasz férfival) nőként így értelmezem az okokat:


1. Tapasztalataim alapján mindig a személyiség a legfontosabb.

2. Teljesen személyfüggő, nem lehet általánosítani.

3. Szerintem minden normális ember erősen szűri, hogy ki jöhet szóba.

4. Nem igaz, legalábbis az én férfi ismerőseimre nem. Amelyik férfi viszont ilyen, az eléggé igénytelen.

5. Részben igaz, rájöttek az emberek, hogy nem kell leállni az első jöttmenttel.

6. Igaz, de csak mert sok férfi bárkivel összejönne, csak nő legyen.

7. Kérdezd férfi társaidat erről.

8. kérdezd férfi társaidat erről.

9. Kérdezd férfi társaidat erről.

10. Tekintve, hogy semmilyen statisztikával nem volt alátámasztva, nem érdemes foglalkozni vele.

11. Tekintve, hogy semmilyen statisztikával nem volt alátámasztva, nem érdemes foglalkozni vele.

12. Tekintve, hogy semmilyen statisztikával nem volt alátámasztva, nem érdemes foglalkozni vele.

13. Tekintve, hogy semmilyen statisztikával nem volt alátámasztva, nem érdemes foglalkozni vele.

14. Ugyanúgy szubjektív, csak vannak népszerűbb vonások.

15. Jaj, szóval a nők mégse aranyásók? :D Személy szerint ugyanolyan életszínvonalat várok el, mint ami nekem is van.

16. Ez egyértelmű, kétlem, hogy bárki tagadná.

17. Igaz.

18. A környezetemben pont nem ezt tapasztalom, de mivel ez egy komplexebb eset, nem lehet általánosítani.

19. Nyilván.

20. Rengeteget számít a magabiztosság, sokkal megnyerőbb az ember.

21. Nem, még mindig nem. Külsőtől függetlenül nagy különbség van a bunkóság és a magabiztosság között.

22. Ez sok esetben igaz, de a lányok esetén is. Ugyanakkor a fejlődés és javulás mindenkinek opció.

23. Nemtől függetlenül gyakran igaz.

24. Szerintem alapvetően nem jó külsőről ítélni, de igen, valaki megjelenése (viselkedést is ideértve) sokat elmond valakiről.

25. Egyszerű: más dolgokban (akár külső, akár jellem, akár hobbik, akár sikerek) keresed az önbizalomforrásodat és képes vagy humorral látni a saját alacsonyságodat. (Mert inkább az alacsony lányokkal ismerkedsz párkapcsolat céljából.)

26. Csináltasd meg a fogaidat. Ja, hogy drága? Hát semmi sincs ingyen.

27. Annyi bőrápolási technika van, ne legyen lusta, hanem tegyen valamit magáért.

28. Egy aranyásónak biztos számít, de a legtöbb embernek nem, amíg tisztességes és normális munkája van az illetőnek.

29. Ha ez így működne, elég sok cég összeomlott volna. Abszolút hülyeség.

30. Nincs statisztika, így nem lehet komolyan venni. Amúgy rá lehet fogni arra, hogy egy magasabb férfi magabiztosabb, így jobban tud előre törtetni.

31. Előbb nem arról volt szó, hogy a "státusz" nem számít? Amúgy nyilván egy családalapítás előtt álló nőnek fontosabb, hogy a párja mit csinál, mint egy kamasznak.

32. Nyilván, minek foglalkoznánk számunkra nem vonzó férfiakkal?

33. Nem, a személyiség még mindig számít és hiába valaki szimpatikus, ha külsőre nem vonzó, nem lesz hosszútávú a dolog.

34. Remélem tudja, a videósunk, hogy ezek a férfiak a külvilág felé egy más jellemet mutatnak, vagyis hazudnak.

35. Ha nem ez az alapvető állapot, hanem néha rátör, akkor persze. (Nem mintha fordított esetben nem ugyanaz lenne... )


Eddig bírtam, ha tovább nézem, szétfolyik az agyam.


A konklúzióm annyi, hogy még mindig vannak férfiak, akik azt hiszik, hogy jár nekik a párkapcsolat, és fel vannak háborodva, hogy a nők nem állnak össze az első jöttmenttel. Nem elég, ha férfi vagy, ha semmi vonzó nincs benned, jogosan nem fogsz kelleni senkinek.

2022. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es. Pedig pont utána jönnek a nagy ellentmondások.
2022. márc. 3. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!