Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban hol lehet párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban hol lehet párkapcsolat céljából ismerkedni?

Figyelt kérdés

28 éves diplomás nő vagyok, mentálisan és fizikailag teljesen egészséges, de mindezek ellenére attól félek, hogy a gondolkodásban hozzám hasonló, tanult és értelmes férfiak már elkeltek ilyen korra. Elkezdtem használni egy társkeresőt, de olyan emberekkel hoz össze, hogy az életkedvem is elmegy néha. Bár tervezek felköltözni Budapestre, de ott sem látom egyelőre, hogy munkahelyen kívül, ismerősök hiányában milyen lehetőségeim lennének.

Ti hol ismerkedtetek meg a párotokkal, vagy mit tudtok javasolni?


2022. márc. 1. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Mi férfiak is mondhatnánk, hogy az értelmes nők már elkeltek!

(van barátnőm 25f)

2022. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

jajj már dögunalmas ezaz ócska szöveg, hogy minden valamire való nő és férfi már elkelt már kapcsolatban van....


Csak itt ezen az oldalon napi 20-30 embertől lehet hallani, hogy jajj minden normális elkelt...


Van bőven normális ember még aki egyedülálló.


Csak minél idősebb valaki annál többet gondolkodik el azon, hogy kivel álljon össze, hova fog költözni mi lesz a jövőben...


Mert 30 év körül már az emberek próbálnak "berendezkedni" próbálnak úgymond egy fix állást találni, kialakul a lakhelye az ismerősök, barátok.


És minél idősebb valaki annál nehezebben változtat és annál nehezebben tud igazodni valakihez.


És hacsak nem 1 városban laknak (ami Pesten kívül ritka) akkor valakinek muszáj változtatnia

2022. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

De unalmas mindig felsorolni...


tömegközlekedés, bolt, pláza, utca, kiállítás, szakmai konferencia, töltőállomás, orvosi rendelő, posta, bank, szülői értekezlet, edzés, ...

2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

hát gyakorlatilag bárhol, nincs egyértelmű recept, nyilván szerencse is kell hozzá, hogy pont összefuss egy partiképes jelölttel

"de olyan emberekkel hoz össze, hogy az életkedvem is elmegy néha"

milyenek? mi volt velük a gond?

2022. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

"...gondolkodásban hozzám hasonló, tanult és értelmes férfiak már elkeltek ilyen korra..."


De gondolom nem általános iskolás tanítókra, meg hasonló csórókra gondolsz, ugye? >:)

És legyen 30 max. Sportos, MAGAS, gyermektelen, nagy farkú,...

2022. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Bocs!

felhúzott ez a kérdés mert a bátyám 27 éves és szingli.

Jófej, nyugodt még csak nem is ronda.

Annyi, hogy szakmája van (nem tanult)ettől függetlenül nem a klasszikus értelemben vett primitív proli.

És tudod mit zavar ez a felfogás!

Igaz még csak fél éve van egyedül, de azért őt is kikészíti a társkeresés nehézsége(felszínessége).

2022. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1. voltam
2022. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha néhanapján randizom, olyan nőkkel hoz össze az élet, hogy az életkedvem is elmegy. Plusz ebben a mocsadék országban alapból mindennap az agybaj kerülget, főleg Pesten. Én kivonultam a randipiacról, a büdös életbdn nem kell kapcsolat. És rsmélem ebből a moslèkországból pefig később el tudok menni minél messzebb. 31f
2022. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Gondoltam, hogy a tanult jelzőt valaki meg fogja jegyezni. Nem feltétlenül arra gondolok, hogy mindenáron legyen diplomája, mert valaki lehet attól okos, tájékozott, hogy szakmát tanult.

Életszerű példákra gondoltam, amik másoknál bejöttek, nem random helyekre. Mert ilyeneket nyilván én is fel tudok sorolni magamnak, de azért köszönöm!

És hogy mi volt a gond velük: kezdve azzal, hogy némelyik pucéran, dudorodó nadrággal, vagy csak felsőtestet mutatva pózol, az már egy dolog. Az megint egy másik, hogy két értelmes mondatot nem tud összefűzni, vagy helyesírási hibákkal ír végig, de olyan szinten is, hogy nem tudom elolvasni mit szeretne közölni. Illetve, hogy bár próbálom fenntartani a beszélgetést, kérdezgetem, regényt írok magamról, majd két szóval válaszol, azokkal szintén nem tudok mit kezdeni. Néha azon gondolkodok, hogy társkeresőn tényleg csak azok az emberek vannak fenn, akik az életben nem tudnak egy lányhoz odamenni és elkezdeni beszélgetni. Aztán tisztelet a kivételnek.

2022. márc. 1. 21:39
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Írj rám, lány vagyok, hasonló gondokkal, ha Pesten élsz majd, pár programot csinálhatunk :)
2022. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!