Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, számotokra mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra mik a valódi női értékek és mennyire vannak ezek jelen a nőkben?

Figyelt kérdés
Illetve mik azok a dolgok a nőkben amik taszitanak titeket és nagyon gyakran találkoztok velük?
2022. febr. 28. 14:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
9%
#2 ok, faék lány XD
2022. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Most megpróbálom félre tenni a szokásos rizsát, és egyetlen mondatot fogok írni, amiben kifejtem a saját nézőpontom


Azt szeretném, hogy amikor ránézek, és amikor a természetét \ személyiségét megismerem, akkor ne 2 külön embert lássak.

2022. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

Értékek: kedvesség, odaadás, feltétlen (anyai) szeretetre való készség, kulturáltság, alapvető intelligencia, szerénység és tisztelet.

Mit látok? Flegmaságot, elképesztő mértékű beképzeltséget és bunkóságot, kivagyiságot. Ezek jellemzőek a mostani "nőkre", inkább mondjuk úgy a fiatalabb 20 év körüli korosztályra. Ja és azt kihagytam, hogy mind olyan mintha valami futószalagon gyártották volna őket. Totál üresek, értéktelenek, a szép külső extrém fekete belsőt takar legtöbbször. Biztos van kivétel, de ők nagyon jól rejtőzhetnek akkor.

2022. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
95%

Szerető, elfogadó, értelmes, természetes, őszinte, filozofikus, mely érzésű. Semennyire sem találok ilyet.

Amivel nagyon gyakran találkozok, az a komplexusokkal teli narcisztikus lányok, vagy az átlagos lányok, akik mind ugyanolyanok, mind ugyanazt csinálják és ugyanúgy öltöznek és élik az életüket. Ezeknek én túl szélsőséges és extrém vagyok.

2022. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%
24-es, milyen érdekes, minden önteltség nélkül merem állítani magamról, hogy rólam írtad az első mondatod, mégis nagyon nehéz volt megtalálnom az igazi társamat, akinek erre volt igénye. Rengeteg csalódás előzte meg, de legalább annál jobban tudom értékelni, hogy már megtaláltam 🙂
2022. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Röviden megfogalmazva olyan személyiségű nő, mint Amane Misa
2022. ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!