Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ösztönből választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ösztönből választanak párt a nők?

Figyelt kérdés

Akármennyire is azt mondják nem így van, de nagyon is. Szerintem jobban mennek a külsőre mint a férfiak.

És most nem szemszínre gondolok meg ilyesmikre...


2022. febr. 26. 20:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
22%
Nőknek egyatalan nem fontos a férfi külseje. Se a anyagi helyzete! Csupán az alapján választanak ki a rendes jófiú/férfi.
2022. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki ösztönből választ part kezdetben, tehát a kamaszkor pl arról szól kb mindenkinél, hogy próbál a legnépszerűbb, legszebb/leghelyesebb emberekkel ismerkedni.

Aztán ahogy gyűlnek a tapasztalatok az ember rájön, hogy basszus, nem feltétlen ezeket a dolgokat kene nézni.

Ilyenkor már be játszik az ember személyisége is.

Úgyhogy ez az állítás nem (teljesen) igaz.

2022. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
86%

32: Amit írsz, szerintem ugyanúgy ösztönből megy, csupán a korral és a tapasztalatokkal finomodnak a keresési paraméterek. Például ha egy fiatal lánynak fontos, hogy a választott férfi megbízható legyen, ez nem fog változni, csak jó esetben a tapasztalatai alapján a szűrője lesz hatékonyabb. Ugyanúgy ugyanazt a típust keresi később is, csak már remélhetőleg hatékonyabban.

A személyiséghez is ösztönösen vonzódunk vagy épp nem vonzódunk, ezért sem tudjuk racionálisan megmagyarázni, hogy miért épp az adott ember tetszik vagy miért nem tetszik. Keresünk valami mondvacsinált okot ami logikusnak tűnik, de nem az az igazi ok.

2022. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
90%

Én el tudom mondani logikus érvekkel alátámasztva, hogy miért vagyok a párommal.

Vannak tudat alatti dolgok is de vannak olyan dolgok is, amiket tudatosan kerestem. Úgyhogy akkor mondhatjuk, hogy alapvetően ösztönös, de vannak tudatos aspektusai is.

2022. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
34 Mesélj.
2022. febr. 27. 10:00
 36/36 anonim ***** válasza:
80%
Most az a baj, hogy ösztönből választunk, vagy az, hogy az anyagi helyzetet nézzük? :D
2022. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!