Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ösztönből választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ösztönből választanak párt a nők?

Figyelt kérdés

Akármennyire is azt mondják nem így van, de nagyon is. Szerintem jobban mennek a külsőre mint a férfiak.

És most nem szemszínre gondolok meg ilyesmikre...


2022. febr. 26. 20:05
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Nem érted hogy nem erről van szó, nem baj legalább megpróbáltál válaszolni, köszi.

Keresetről én nem is beszéltem, nem tudom az honnan jött.

2022. febr. 26. 20:18
 12/36 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki ösztönből választ párt.


Ha ismersz egy rendes, kedves lányt, de szexuálisan nem vonz, te sem őt választod.

2022. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kemia, a vonzalom. Ha nincs (szexualis) vonzalom, akkor megette a penesz.

Szamomra csunyanak tartott pasik is lehetnek vonzok, ha van egyeb olyan belso vagy kulso tulajdonsaguk, amivel felkeltik az erdeklodesemet. Ezt en igy nem is tudnam pontosan megfogalmazni, mert mindenkiben mast latok meg. Nyilvan van egy zsanerem, akikre elobb odafigyelek, de nem csak ok rughatnak labdaba. Egy unalmas, megkeseredett, oktondi szemelyiseggel viszont messzire lehet uldozni,ugy is, h csinom pofi tarsul melle...🤷🏼‍♀️


"Miért ösztönből választanak párt a nők?"


Ha tenyleg, csak beszelgetni akarsz errol, nem vitat generalni, akkor miert igy, altalanositva tetted fel a kerdesed? 🤔

2022. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
7%
Na de hát a "külsőre" menés, az nem ösztön, hanem ma már a média és a reklámok által sugallt mesterséges kreálmány !
2022. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Mert tudom hogy a férfiak milyenek, arról nincs kérdésem. Meg ők nem is tagadják. Egyébként a vita generálás nem rossz dolog. A vita nem egyenlő a veszekedéssel. Vitából tanulni lehet.:)
2022. febr. 26. 20:35
 16/36 anonim ***** válasza:
92%

Alapjáraton nincs különbség ebben a tekintetben a nők és a férfiak között szerintem.

Kell, hogy legyen a másikban valami vonzó ahhoz, hogy vonzódni tudjunk. Ezen mit szeretnél vitázni.

Különbség talán annyi van, hogy a nők jobban szeretnek tetszeni, ezért többet tesznek érte.

2022. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem tagadja senki.

Nők és férfiak egyaránt a külsőt nézik meg elsőre. Mi mást néznének? Aztán utána természetesen a személyiség sokat nyom a latba (sőt, az dönti el, hogy beleszeretünk e valakibe), de először nyilvánvaló, hogy a külsőt nézi meg mindenki. Ezen nincs mit vitázni, ráadásul senki se tagadja.

2022. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%

Jobban tetszene, ha logika szerint választanánk? Az milyen lenne, leülnénk egy könyvelővel, és kikalkulálnánk, hogy anyagilag melyik pasi éri meg jobban? Vagy csináltatnék teljes géntérképet az aktuális pasikról, és a legjobb génekkel rendelkezőt választanám? Vagy mégis mi alapján kéne szerinted választani?


Azt választom, akibe szerelmes vagyok, ennyi. Nevezheted a szerelmet ösztönnek vagy aminek csak szeretnéd. Ha éppen nincs az elérhető férfiak között olyan, akibe szerelmes lennék, akkor egyedül vagyok, nagyon egyszerű ez.

2022. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
80%
Mi másból választanék? Ösztönből, zsigerből megérzem a rohadékokat és távol tartom magamtól. Mindig hallgatok az ösztöneimre. Nem is álltam soha össze suttyókkal (agresszív, bántalmazó, mentálisan rottyon lévő nyomorékokkal).
2022. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Ezt az anyagiasságot felejtsétek már el, nem is írtam ilyet.
2022. febr. 26. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!