Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ösztönből választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ösztönből választanak párt a nők?

Figyelt kérdés

Akármennyire is azt mondják nem így van, de nagyon is. Szerintem jobban mennek a külsőre mint a férfiak.

És most nem szemszínre gondolok meg ilyesmikre...


2022. febr. 26. 20:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Jaj megint egy pasi, aki azt hiszi, hogy a nők a hibásak abban, hogy ő nem kell senkinek....
2022. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Amiért a férfiak. ;)
2022. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Kérlek ne írj badarságokat és a többieket is kérem. Nem veszekedni akarok, nem is a nemeket szidni, senki nem hibás, csak simán ki szeretném ezt tárgyalni.
2022. febr. 26. 20:07
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Na mert a férfiak nem a külsőre mennek :)

Minden ember, legyen az akár férfi vagy nő, elsősorban a külső alapján "választ", hiszen, ha nem ismered a másikat, csak a külsejét látod, akkor mégis mi más vonzana benne? Ez teljesen természetes az embereknél.

2022. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

De akkor miért álszentkednek?

Férfiakat szokták beállítani ösztönlényeknek.

2022. febr. 26. 20:07
 6/36 A kérdező kommentje:
Mármint kettesnek szólt.
2022. febr. 26. 20:08
 7/36 A kérdező kommentje:
És nem csak külsőre gondolok, pl ilyen hülyeségekre is hogy "Jajj de jó a hangja"
2022. febr. 26. 20:09
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
Ki álszentkedik? Hány nő alapján vontad le ezt a következtetést? Egy darab küldött el a fenébe, mert nem jössz be neki, vagy esetleg kettő?
2022. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem küldött el senki sehova... Egyáltalán tudjátok hogy a nőkhöz vonzódom-e?

Csak kíváncsiság, nem vagyok mérges, nem vagyok frusztrált.

2022. febr. 26. 20:10
 10/36 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, de rengeteg rettenetes kinézetű átlag keresetű férfit láttam 10/10 es rettenetesen jó nővel.


A személyiség számít a legjobban. A külső csak másodlagos a legtöbb nőnél.


Meg persze kinek mi tetszik. A túlnyomó többség nem akar 95kg-os 5% testzsírű IFBB Pro testépítő barátot.


... de figyelj ... ha bemagyarázod magadnak, hogy a pénz hiánya és külső miatt soha sem lesz számodra tetsző párod, akkor sokkal jobban fogod érezni magad, mert a világot könnyebb utálni mint szembe nézni a saját gyengeségeiddel.

2022. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!