Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes incelek miért csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért csinálnak világdrámát ilyen pitiáner dolgok miatt?

Figyelt kérdés

Pitiáner dolgok alatt a szex és barátnő hiányt értem. Persze nem tagadom, a magány frusztráló tud lenni, főleg ha a tv-ben, a parkokban/köztereken ölelkező/csókolózó párokat látsz.


De ezek ellen egyedül az ember maga tehet. Mert mindenféle pasinak van nője..kövéreknek, alacsonyaknak, kopaszoknak, átlag alatt keresőknek, vagy fogyatékkal élőknek. Tehát teljesen átlagos férfiakkal vannak párban a nők többsége, ezt kár is tagadni. Már ha magyar viszonylatban nézzük, persze.


De ezek ellenére, hogy páran felismernék,

és próbálnának változtatni...incel forradalomról, nők jogainak elvételéről és elosztásukrol fantáziálgatnak...amelyek nyílván csak lázálmok, és meg maradnak ezen a szinten is.


De ilyen dologból miért kell világdrámát csinálni? Mikor sokkal súlyosabb élethelyzetek is vannak (hajléktalanok Pl), ők még sem gondolkodnak úgy hogy nekik is kéne egy forradalom.



2022. febr. 20. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

10#

Mostmár nincs hova lépni

Régen akkor még volt, erről beszéltem

2022. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

11-es:

Már hogy ne lenne lehetőséged a mai világban? Ha szerinted mindenkinek csak gimibe lenne esélye, akkor már rég kihalt volna a föld.

2022. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

12#

Én magamról beszéltem, nem mindenkiről

Nekem csakis akkor adódtak kisebb lehetőségeim, nőtöbbletes volt az osztály. A közegből kikerülve minden lehetőségem elúszott.

Másnak adódtak, nekem nem, így jártam.

Azóta bárki megtetszik, mindig kiderül hogy foglalt.

Ha 10 évben egyszer mégsem, azt úgyis elcseszem mert nincs rutinom

És tádám, incel lettem

Most döntsétek el kit hibáztassak: magamat amiért nem éltem a lehetőséggel amikor még adott volt vagy a társadalmat amiért nincsenek benne számomra lehetőségek. Jelenleg mindkettőt hibáztatom

2022. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!