Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért csak azokra a kérdésekre szeretnek válaszolni amik még kényelmesek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 12:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Miért kell megsértődni rajta?
2022. febr. 14. 12:52
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell megsérteni?
2022. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Erről beszélek :)
2022. febr. 14. 13:11
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről beszélsz. Miért sértetted meg?
2022. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Választhatja h megsértődik vagy nem, nekem ahhoz semmi közöm. Te is megsértődtél, de minek?
2022. febr. 14. 13:18
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

"Választhatja h megsértődik vagy nem, nekem ahhoz semmi közöm."


Ezt tudod, hogy a bunkó parasztok mondják? Akik azt hiszik, a világon semmi felelősségük nincs.

2022. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nézd csak, ha én megsértődök egy kérdésen puhapöcs vagyok. Ha a másik sértődik meg bunkó paraszt vagyok.

Ha a másik engem sért meg, én nem tudom kezelni őt.


Ideje lenne kinőni a dedóból és nem megsértődni meg ujjal mutogatni hanem felnőtt módján kommunikálni.

2022. febr. 14. 13:24
 18/26 A kérdező kommentje:
Illetve pont h vállalom a felelősséget, hiszen azt választom h nem megsértődöm, nem mutogatok, hibáztatok.
2022. febr. 14. 13:26
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

"Nézd csak, ha én megsértődök egy kérdésen puhapöcs vagyok."


Nem, akkor megsértettek, és normálisan reagáltál, ember vagy.


"Ha a másik sértődik meg bunkó paraszt vagyok."


A stílusodból látszik, hogy megsérteni akartad a nőt. Ha olyat mondtál volna neki, hogy kék az ég, és megsértődik, akkor vele van a baj, és nem vagy bunkó.


"Ha a másik engem sért meg, én nem tudom kezelni őt."


Nem, akkor a másik a bunkó paraszt.


Ezek azért elég egyszerű dolgok, nem tudom, miért bonyolítod.

2022. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

"Illetve pont h vállalom a felelősséget, hiszen azt választom h nem megsértődöm, nem mutogatok, hibáztatok."


Ha valakit direkt bántani akarsz, majd értetlenkedsz, hogy miért sértődött meg, az pont nem a felelősségvállalás. Akkor elszaladsz, mint egy kisfiú.

2022. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!