Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem adta meg a lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adta meg a lehetőséget és tegyek-e érte szemrehányást?

Figyelt kérdés

Több hasonló esetet felhozhatnék a kérdéshez, de legyen az egyik példa. Van egy lány, akivel alig ismerjük egymást. Tudna utánam kérdezni mástól, hogy megbízható vagyok-e.

Tudtam hogy egyedülálló. Ráírtam facebookon egy normális szöveggel, hogy tetszik és szeretném jobban megismerni, találkozni, de válaszra sem méltatott. Élőben nem szoktunk találkozni, ezért csak így tudtam lépni felé.


Ez után fél évvel láttam, hogy párja lett. /A következő mondatom nem kell szétszedni a kommentekben, tudom mit akarnátok mondani rá, arrogáns megszólalás/. Láttam, hogy jobb vagyok, mint a párja. Úgy összességében. Bármely legfontosabb szempontot nézzük, legyen az külső megjelenés, intelligencia, karrier, érzelmi világ. És nem kihasználtam volna, én is komoly kapcsolatot szeretnék. Nem próbálkozok be csak úgy random nőknél, ha ilyet teszek, annak van jelentősége, ezért foglalkozom még a témával egyáltalán.


Tudom hogy minden ember más és nem lehet csak úgy összehasonlítani, de vannak olyan helyzetek, amikor szinte mindenki két ember közül ugyanazt az egyet választaná. Lehet éppen ő a kivétel. De túl sok ilyen "kivétellel" futottam már össze a múltban ahhoz, hogy tudjam, hogy nem ez a fő oka a történteknek, választásának.


Az igazi ok az, hogy más körülmények között ismerkedett meg vele, mint velem. Engem alig ismert és ezért elutasított, míg az, aki a párja lett, esetleg már közelebbről ismerte, volt alkalmuk eleget találkozni, mert így hozta a szerencse.


Nagyon undok lenne tőlem, de legszívesebben szemrehányást tennék az ilyenért, hogy engem elutasít, aztán összejön egy ilyennel, akinél jobbat is tudott volna. Nem akarom leszólni a pasit, semmi különös gond nincs vele, teljesen átlagos, minden tekintetben.

Nemcsak rá gondolok ezzel, hanem a jópár másik nőre is, akik hasonlóan jártak el.



2022. febr. 5. 11:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a szemrehányó üzenetedet is ugyanúgy olvasatlanul (vagy csak válasz nélkül hagynám) ahogy az elsőt. Nem tartozom senkinek válasszal, és főleg nem kötelességem mindenkinek esélyt adnom.
2022. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha kicsit ismer, illett volna visszaírni, de ennyi. Igen, könnyen lehet, hogy ezen bukott el, a legtöbb nő szerintem (ahogy én is), nem szereti a netes udvarlást (szinte) idegenektől. Egyébként meg senki nem tartozik magyarázattal kéretlen próbálkozónak, hogy miért vonzóbb a másik stb., és semmi jogod ezen felháborodni! Továbbá, én legalábbis, nem racionálisan választok. Hiába rendes, kedves, stabil egzisztenciájú, és nem rossz külsejű egy pasi, nem automatikus, hogy vonzani fog, míg egy több „hibával” rendelkező meg igen, ha van egy megnyerő kisugárzása.
2022. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz vagy kérdező..
2022. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
12 - Nem tartozik magyarázattal, nem is háborgok. Csak szívesen gratulálnék neki szarkasztikusan a párjához, akit minden bizonnyal a többségetek a legsimábban lerázna.
2022. febr. 5. 14:23
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, te nagyképű majom...

Szívesen megnézném azt a borzasztó megnyerő külsődet.🤦🏻‍♀️

2022. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hacsak a külsejéről lenne szó. A tanulatlan beszédstílusa és a buszsofőr állása sem hiszem, hogy nagyon menő lenne nálatok, és ez még csak a jéghegy csúcsa.
2022. febr. 5. 14:57
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy a buszsofőr állás szerinted gáz munka. Tényleg egy igazi barom vagy 😁

Vajon miért is nem téged választott...

2022. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Mondtam olyat, hogy gáz? Azt írtam, hogy semmi gond nincs vele, teljesen átlagos ember, kb minden tekintetben.

De egyetlen olyan tulajdonságát nem véltem felfedezni, amivel a kiemelkedne a többségből.

2022. febr. 5. 15:10
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, mivel foglalkozol? Te mivel tűnsz ki?
2022. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted csak olyan férfiaknak van párjuk, akik kitűnnek valamivel az átlagból??


Úristen. Csak veled ne hozzon soha össze az élet! Jobban járt a lány

2022. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!