Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hányszor bukhat tesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hányszor bukhat tesztet a férfi akit kiszemeltek?

Figyelt kérdés
Az első után megy a levesbe, vagy 2-3 alkalom kell, hogy biztosra menjetek?

2022. jan. 24. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért ha valakinek nem lesz meg harmadszorra sem a jogsi, az mondjuk ciki. Meg az egyetemen is hatszor vizsgázhatsz, különben kirúgnak, ha nem sikerül, ami szintén elég ciki. Attól függ, miből ír tesztet, de ez nem tudom, hogy jön hozzám, én csak óraadó vagyok, a vizsgát nem én állítom össze.
2022. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
# 10 sikerült két mondattal ellentmondani önmagadnak, csak így tovább
2022. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen teszt? Covid? :))


Elolvastam ezt a linkelt agymenést. Tehát, ha megkérdezem valakitől, hogy mi a foglalkozása, akkor azt biztos hátsó szándékkal teszem. Már nem azért, de aki erre a kérdésre valami erőltetett poént benyög vagy ahogy az oldal javasolja még: "csak mosolyogj rá a lányra és ne válaszolj", akkor minimum fogyatékosnak vagy infantilisnek nézem.

2022. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
13-as, a válaszod után megnyitottam a linket. Nem is akarom elhinni, amit ott láttam. Vannak emberek ezen a szinten?? Ezt valaki tényleg elhiszi???
2022. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11:


Azért a Neptunba rögzíthetnéd a jegyeket.😂

2022. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a nők hogy vannak vele, én system tesztet szoktam rajtuk randi előtt futtatni. :)
2022. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!