Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék lusta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék lusta, energiatakarékos nőkkel?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Bárhol. Tisztában vagy vele, hogy milyen sok kövér van az országunkban? Na ők nem fognak reggel 6-kor arra ébreszteni, hogy le kell futnod egy félmaratont.
2022. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Attol, h valaki teltebb alkatu, még nem lusta!
2022. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Hello, itt vagyok.

Bár kövér nem vagyok, de szívesen átadom neked a rám háruló feladatok 99%-át.

2022. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt
2022. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Ennek az oldalnak a mentalitását sosem értem meg.


Nem biztos, hogy a lusta nő egyből kövér is. Van vékony is, aki lusta.

2022. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
a lusta és az energiatakarékos nem ugyanaz
2022. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen vagyok.
2022. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

#5: Igen, nem minden lusta ember kövér, de a kövérek többsége (nem, nem érdekel most az a kisebbség akik betegség miatt azok) pont azért kövér, mert lusták. Tapasztalatból mondom, voltam kövér, sok kövér barátom / ismerősöm van, családomban / rokonságban is sok a kövér. Legtöbbjüknek nincsen semmilyen komolyabb betegsége, hanem szívesebben zabálnak össze minden szart és nem szeretnek mozogni. De ez úgy is sérteni fogja valakinek az önérzetét, szóval pontozzatok le nyugodtan emiatt.


Szóval statisztikai alapon hogy találhatna hamarabb lustát? Ha elkezd ismerkedni normál alkatú emberekkel, akik gyakrabban élnek aktív életmódot vagy ha elkezd ismerkedni kövérekkel?

2022. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hű de kár, hogy nem vagyok fiatalabb, menten lecserélném a barátomat, aki folyton nyüzsög és engem is foglalkoztat. Amúgy vékony vagyok, csak lusta.
2022. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
MI az hogy lusta vagy? ezt nem értem
2022. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!