Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű dolgos budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű dolgos budapesti nőként megéri egy miskolci nagypályás vállalkozóval ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyrészt itt van a távkapcsolat lehetősége.Ő egy nagyon elfoglalt embert, sok cége van, elmondása szerint, de személyesen még nem ismerem, mert nem taliztunk.Én irodában dolgozom, szerencsére hétvégén nincs meló.Így tudnánk talizgatni.Neki is jó lenne hétvégente, elsőnek.Kérdés, hogy elsőnek én hívjam meg őt hozzám, vagy én menjek hozzá?Sajnos bennem van a félsz, hogy kitudja egy ilyen pasi lehet ott is ismerkedik.és ezért nem akarom nagyon beleélni magam ebbe a kapcsolatba, mert bármi kisülhet belőle.

Érdemes ezt így személyes talikra terelni?


2022. jan. 18. 22:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak siman egy nagydumas miskolci roma strici.


Ha olyan meno,hogyhogy miskolcon nem jott ossze neki no?? Talan ,mert ott ismerik? Latjak,h mit csinal valojaban.


Tavolrol jott ember azt mond,amit akar.


Ne hidd el a beeteto meset.

2022. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Katalizátor bizniszben utazik, eltaláltam?
2022. jan. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?

Ma meg kiírtad, hogy megéri-e nagypályás miskolci vállalkozónak kiadni magad, ha pesti nőt akarsz?

Csak az nem derül ki, hogy miért akarsz pesti nőt.

2022. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar dugni. Meg is fog.
2022. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Ugye tudod, hogy Miskolc egy cigánytanya?
2022. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem az én kérdésem, én most keltem, és örülök hogy egy üzenet fogadott a leendő páromtól,hogy hétvégén tali.
2022. jan. 19. 09:34
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne hazudozz már!

Mindkettőt te írtad ki.

Nincs egy nap alatt kèt szó szerint megegyező miskolci “nagypályás” vállalkozó!

2022. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kamu
2022. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Moderátorok láthatják hogy más ember kérdése.

Mivel első kérdésem ebben a kategóriában erről nem tudok többet írni.

Megkérném aki válaszol, a kérdésre válaszoljon.

Köszike.

2022. jan. 19. 10:06
 20/20 anonim ***** válasza:
84%

Mi nem vagyunk moderátorok, szóval nem látjuk ... Ezzel kb. semmit mondtál. Micsoda véletlen egybeesés.


De igazad van nem a kérdésre válaszolok. Bár a kérdés alapvetően egy baromság. Mi az, hogy megéri? A 13 évesek szoktak ilyeneket kírni. Egy normális dolgozó nő, nem fog ilyeneket kiírni, mert már agyilag érett arra a szintre, hogy maga is el tudja dönteni ezeket a dolgokat.

2022. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!