Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű dolgos budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű dolgos budapesti nőként megéri egy miskolci nagypályás vállalkozóval ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyrészt itt van a távkapcsolat lehetősége.Ő egy nagyon elfoglalt embert, sok cége van, elmondása szerint, de személyesen még nem ismerem, mert nem taliztunk.Én irodában dolgozom, szerencsére hétvégén nincs meló.Így tudnánk talizgatni.Neki is jó lenne hétvégente, elsőnek.Kérdés, hogy elsőnek én hívjam meg őt hozzám, vagy én menjek hozzá?Sajnos bennem van a félsz, hogy kitudja egy ilyen pasi lehet ott is ismerkedik.és ezért nem akarom nagyon beleélni magam ebbe a kapcsolatba, mert bármi kisülhet belőle.

Érdemes ezt így személyes talikra terelni?


2022. jan. 18. 22:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2022. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt is érdemes számításba venned, hogy talán csak egy ürítésre kellesz neki.
2022. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ürítésre gondolni sem akarok.Ettől azért komolyabbnak ismertem meg.Inkább attól tartok hogy kitudja ott hány nőnek csapja a szelet.
2022. jan. 18. 22:04
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

"Nagypályás" vállalkozó nem ismerkedik idegenekkel!

Gondolkodj asztali fociban..

2022. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Egy alkalmat megér. Aztán kitudja mi lesz belőle.

De én egy pasi ért se megyek egy métert sem míg nem találkozunk és nem ismerem meg személyesen.

Úgyhogy menjen csak ő hozzád. Aztán majd mész te ha úgy érzed lehet komoly belőle.

2022. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Átver
2022. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
"én hívjam meg őt hozzám, vagy én menjek hozzá" Te menj nézzd meg a putriját. Ha ő megy megnézheted a nagykorú bömbösét. Olyan fazon akinek kiadja magát, azon a környéken vakarhatja le magáról a nőket. Hívd meg Hévízre egy hotelba, a legdrágábba, ki-ki alapon külön szobába egy hosszú hétvégére. Köpni nyeli nem fog tudni.
2022. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
"miskolci nagypályás vállalkozó"
2022. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagypályás Németországi menedzserként, nem mennék Pestre egy kóbor numeráért.
2022. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Csak a belső számit.. XD
2022. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!