Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell egy jól alakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy jól alakuló ismerkedést elrontani a másikra való ráakaszkodással, türelmetlenséggel?

Figyelt kérdés
Adott online ismerkedés, úgy tűnik meg vannak a közös pontok, témák, gördülékenyen szinte észrevétlenül eltelik a nap online beszélgetve. Második nap már felhozza a találkozót melyre azt mondom oké végülis személyesen dől el minden. Harmadik nap jön a hiszti meg a szomorú fejek küldése mert nem válaszolok 10 percen belül. Számomra ez azt sugallja hogy a későbbiekben is túl akaszkodó kisajátító típus a férfi. Nektek mi a véleményetek?
2022. jan. 14. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Lehet már csak csalódott a sok eltünedező nő miatt, akinek a napi 200 matchbol mindig van egy új lovag legalább . Valahol megértem, hogy frusztrált, hogy a találkozó lebeszélése után már ritkábban írsz neki, lehet azt hiszi slow fadingeled már most .
2022. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sem normális. Megértem hogy sok frusztrációval jár az online ismerkedés, de ilyenkor nem kell még jobban erőltetni, hanem kicsit szünetet kell tartani, én is ezt csinálom ha nagyon felbosszant.
2022. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ad a másikról egy képet , ha így viszonyul hozzàd.

A másik is tudna olyan lányt találni akinek hasonlóak az igényei , és már lehet aznap 2 mondat után randizni, utána pedig minden 5 percbe chatelni, majd 1 perc késés után felelősègre vonni hogy miért nem nézte meg ès vàlaszolt 😁

2022. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!