Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos volt a türelmetlensége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a türelmetlensége?

Figyelt kérdés

Hetek óta ismerkedtem egy nővel.30 felettiek vagyunk mindketten,függetlenek,önállóak.Az online ismerkedés,beszélgetés jól alakult.Így kézenfekvő volt hogy jöjjön a személyes találkozás.Az első randit lemondta,mert az anyukájának kellett segítenie.Megbeszéltünk egy másik időpontot 2 héttel későbbre,mert úgy jöttek ki a dolgok,hogy nem tudtuk előbb megoldani,nagyobb arányban miattam.Aznap viszont a kutyám lebetegedett,orvoshoz kellett vinnem,és nagyon ramatyul is volt.Úgyhogy nem akartam magára hagyni,így másodjára sem jött össze a találkozás,mert én mondtam le.

Aztán pár napig nem is nagyon jelentkezett,majd felháborodottan közölte hogy nem hiszi el hogy hetek alatt nem tudtunk összehozni egy nyamvadt találkozást.És hogy ezt megunta,és találkozott mással.

Természetesen rosszul esett,mert úgy kezelt hogy egy vagyok a sok közül...pedig személyes,bensőséges dolgokról is beszélgettünk az ismerkedés alatt.

Azóta minden kedvem elment az ismerkedéstől,mert folyton ez van a fejemben hogy csak egy vagyok a sok közül,és mellette még 20 másikkal is ismerkedik az aktuális partner.



2021. szept. 5. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem ismerkedem mással, akkor is gond lenne, ha két hét alatt nem lehet egy randit összehozni, mert hogy lenne ebből kapcsolat?
2021. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 moozygoo ***** válasza:
78%

Hogy jogos -e nem tudom.


Nekem ha nagyon megtetszik egy nő, érdekel és próbálom összehozni, akkor az se zavarna ha egy hónap után tudnánk találkozni, viszont én kicsit romantikusabb alkat vagyok az átlagnál.


A megszokott amit tapasztaltam viszont tényleg az, ha nem tudjuk összehozni akkor a nők összejönnek mással, ez van ilyen az élet, manapság mindenki egyből akar mindent.

2021. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2: Ha már az első találkozásra egy hónapot kell várni, akkor mennyit kell a 2.-ra, 3.-ra? Nem mindenki akar távkapcsolatot...
2021. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj azt hitte ejted meg csajozol. Semmi jora nem gondolt.


Ez pont ugy jött ki nala mint a viccben nyuszika az ásóval amikor el akarta kérni a sünitől.


Önbizalomhiányos, görcsölős, rosszakat feltételező nő, aki belelát olyanokat dolgokba, amik nincsenek is.


Lehet at kéne vele tenyleg gondolni..

2021. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna 1 hónapot várni később a találkozásokra...egyszerűen ez most így jött ki.Ráadásul az első randit nem én mondtam le.Ha akkor nem mondja le találkoztunk volna.
2021. szept. 5. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Ezen miért vagy kibukva? ISMERKEDNI akart a lány, nem levelezgetni. Ha csak ugy csinálná, hogy egy kiválasztottal levelezget hetekig, utána a randira vár hetekig, majd esetleg néhány hét után derül ki, hogy nem illetek össze, akkor esetéeg honapokat tolodik a következö ismerkedés, és még nem tart sehol sem a pártalálással. Na most ezt szorozd meg az általad emlitett 20-al. 30 felett ezt már nem engedheti meg magának ha komoly párkapcsolatot akar esetleg gyerekekkel. Ismerd inkább el a siránkozás helyett, hogy fatökü voltál. Ez talán segit neked a következö lehetöségednél.
2021. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy az első találkozásig (minimum) tényleg csak ismerkedés van és nem várható el egyik fél részéről sem az elköteleződés. Többek között ezért is kell minél előbb túlesni az első randin.
2021. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Már most pampog. Ez red flag.
2021. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én minden ismerkedéshez úgy álltam hogy ő lesz a következő párom.Nem úgy,hogy egy pasi vagyok a sok közül és gyorsan tudjuk le a talit,mert 20 másikkal is kell találkozni.

És azért vagyok kibukva,mert a pár hét alatt sok mindenről beszélgettünk,személyes,bensőséges dolgokról,ami által azt gondolná az ember,hogy kicsit közelebb engedte magához a másikat,vagy egy kicsit megkedvelte őt.Ehhez képest könnyedén ejtett.Ha amolyan kötelező sablonos kikérdezős ismerkedésben lett volna részünk nem lennék kibukva,és megérteném hogy inkább mással ment el.De így azért meglepő,hogy egyeseknek csak ennyit számítanak az előzmények,még ha csak online formájú,akkor is.

2021. szept. 5. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ne haragudj, hogy ezt mondom, de bármilyen bensőségesen beszélgettek, az online chatelés még nem kapcsolat. Nemcsak, hogy semmire sem kötelez, hanem ha nincs elég hamar találkozás, piszkosul bele lehet unni. Igaz, hogy az elsőt ő mondta le, de utána magad írod, hogy van két hétig főként miattad nem tudtatok találkozni, aztán a következőt te mondtad le. Ő most mit gondoljon? Ő is mondhatná, hogy ha nem húztad volna az időt, már találkoztatok volna. Ez egy kétélű fegyver, bármelyikőtök használhatja. Azon kívül nem kell különösebben sérültnek lennie, elég, ha már egyszer-kétszer dobták így online, hogy ne vegyen komolyan. Én sem vennélek, és nem azért mert "sérült" vagyok, hanem mert tapasztalataim szerint a férfiaknál így megy. Talál jobbat, de nem mondja el egyértelműen, hanem húzza az időmet, aztán eltűnik. Annyit hazudtak már nekem online, és nem alfák, hanem totál átlagos pasik, hogy az valami hihetetlen.

No, mindegy is. Ennek annyi. Legközelebb találkozzatok hamarabb, derüljön ki, van-e vonzalom. A chatelgetés, lelkizés semmit de semmit nem jelent.

2021. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!