Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy társkeresőnél több nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkeresőnél több nap után érdemes még ráírni valakire?

Figyelt kérdés

Az egyik nap volt két matchem, és az egyik lány rám írt, vele kezdtem el beszélgetni, és nem akartam azt, hogy több lánnyal beszélgetek egyszerre, bár valószínű ez ezen a plattformon butaság, nem tudom.

Mindenesetre a beszélgetés után ez a lány annyira nem jön be, viszont a másikkal szeretnék beszélgetni, de már ugye több nap telt el a match óta és nem írtam még neki.


Életemben először használok ilyen oldalt, nem tudom mi a szokás, mi korrekt, mi helyes, mi nem.



2022. jan. 9. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megérhet. Bár kicsit furának tartom, hogy te meg neki nem "jutottál eszébe" egy pár napig... :,D
2022. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem többször is volt olyan, hogy több mint egy hónap múlva írtam ismét és bejött.
2022. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy gondolkodok mint te.

Nincs ezzel gond.

Volt hogy nyár végén irtam valakire, és októberben írt vissza. Találkoztunk is de nem jöttünk be egymásnak, de lehetett volna másképp is.

2022. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát gondolom úgy van vele, hogy ő nő létére nem fog rám írni :D

Mármint a kérdést úgy értem, hogy egyáltalán nem beszéltünk csak a match volt meg.

2022. jan. 9. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá nyugodtan.
2022. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ráírhatsz, de a nők többsége nem válaszol, vagy van 5000 másik matchük és abból beszélgetnek 3-mal, vagy senkivel. Kedvenceim azok, akik kiírják, hogy neked muszáj írni, miközben pont a nők azok, akik nem írnak sose vissza. Vicc az egész, komoly kapcsolatra vágynak, hagyjuk már. Eggyel beszélek, de abból is úgy kell kihúzni a szavakat, kérdem tőle mit csinál jövő héten, azt írja megyek aludni, jó éjt. És ő az egyetlen, aki szóba áll velem! Türelmem 150%-os, de ez inkább kétségbeesés. Vége ennek a világnak, majd jönnek Afrikából ide lakni, mert ott meglesz a kémia, fehérek meg kihalnak.


f31

2022. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még régebben jártam úgy, hogy elkezdtem chatelni egy csajjal, majd a 2. kérdés után (ami amúgy teljesen normális volt, az egyik sportolós képével kapcsolatban) pikk-pakk eltűnt. Aztán 8 nappal később írja a választ, mintha mi sem történt volna... Hagytam is a fenébe.
2022. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 moozygoo ***** válasza:
Ha nem unmatchelt akkor szerintem igen, miért is ne
2022. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!