Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért csinálja ezt minden nő, hol kéne ismerkednen?

Figyelt kérdés
22 éves pasi vagyok, társkeresési problémáim vannak. Mivel nincsenek eljárós barátaim, tinderen próbálkozom már egy jó ideje. Másfél év alatt egy nővel volt egy szexkapcsolatom, de messze volt a hölgy. Miért van az, hogy akármilyen jól is indul egy beszélgetés, random kiignorálnak ok nélkül. Legutóbbi eset, áthívott Facebookra a csaj, és vissza sem igazolt. Ez mégis mi a fene? Kevés lájk van a profilképemen és leves? Senki nem akar találkozni, az esélyt sem adják meg egy nyamvadt randira. Undorító nőknek van rengeteg matche, nekem meg alig akad, pedig nagyképűség nélkül mondhatom, hogy viszonylag helyes pasi vagyok. Élőben gyakran látom az utcán, hogy nézegetnek a csajok, vagy akár zavarban is vannak, ha sokáig szemezek mondjuk velük egy boltban vagy ilyesmi. Az online téren még csúnya, bunkó nők is Angelina Jolie-nak érzik magukat.... Nincs kivel eljárni szórakozni, a haverjaim halvérűek, inkább otthon nyomkodják a telefont, minthogy elmennénk bulizni.Mit kéne mégis csinálnom? Mindenki egy istenverte zombi lett, csak a rohadt telefon, insta, ott meg ha nem vagy népszerű mész a levesbe. Mit tegyek, hol vagytok normális lányok???

2022. jan. 5. 11:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2022. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es: Kritikán aluli emberismerő vagy.
2022. jan. 5. 15:07
 13/20 anonim válasza:
Ne szenvedj és kattogj ezen, ha eljön, eljön, ha erölteted mint most akkor meg úgyis csak az állad fog felkopni.
2022. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlságosan általánosít a kérdező, de nem az egy szexkapcsolat alapján, hanem egy évnyi tinder alapján.

Az viszont igaz, hogy az online társkeresési piac nagyon aszimmetrikus, a nők kedvükre válogathatnak a férfiak között, egy átlagos férfinak nagyon nehéz dolga van.

2022. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Már sok lánnyal megismerkedtem szórakozóhelyen. Pedig, egyedül mentem!

Kifejezetten szeretek egyedül bulizni! Így nem függöl másoktól, akkor megyek, amikor akarok, és akkor is jövök haza, amikor szeretnék! Iszom egy kevés alkoholt, amitől nem leszek gátlásos!

Jól táncolok! Laza vagyok és így mindig oda jönnek hozzám a lányok!

Nekem a szórakozóhelyen való ismerkedés jött be a legjobban! Neten nálam is ez van, hogy vissza sem írnak, rám sem hederítenek... Már nagyon régóta nem is próbálkozom az interneten való ismerkedéssel.

2022. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Netes oldalak közül a chat.hu esetleg, ahol tudsz ismerkedni.
2022. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Faluban lakok, semmi nincs itt, nemhogy szórakozó hely. A közeli városokban is max olyan kocsmák, ahová járnak olykor fiatalok. Néha el is szoktam menni, de 10 után jön haza az uccsó busz, mások akkor érkeznek...
2022. jan. 5. 16:48
 18/20 anonim ***** válasza:

Nincsen valamilyen nagyváros a közelben? Én is vidéki vagyok, de kb. 40 perc alatt beérek a szórakozóhelyre.

Értelemszerűen, ha elmész bulizni, hajnalban vagy reggel mész csak haza, nem este 10 órakor, mikor még be sem indult a buli...

2022. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Tudod Facebook,közösségi oldalak,Meg előben beszélni valakivel két különböző dolog
2022. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mintha csak saját magam írtam volna le, csak én lány vagyok 18. Figyelj, én teljesen megértelek tudom mit érezel a társkeresés manapság nem a legkönnyebb dolog hogy őszinte legyek még nekem nem is volt senki idáig de szerintem ez rendben is van 18 évesen. Énis próbáltam ismerkedni de nekem sem sikerült, már meguntam mikor 20-jára leírom mi a hobbim mivel foglalkozom stb. Aztán szarnak válaszolni max annyi hogy "aha értem". De érted azért megkérdezi? De mikor már leírom és nem is érdeklik na már ebbe untam bele hogy nem tudom hánynak írjam le aztán mégsincs belőle semmi. Nyugi velem sem jön senki szórakozni, sőt mikor voltam ott hagytak, igazán gratulálok nekik hadd történjen bármi is mit számít az már manapság nem igaz? Nekem nincs semmi az életem is jelenleg egy nagy semmi nem tudok kikapcsolni mármint nem alkohol meg az ilyen féle vackok.Hanem végre valakivel eltudnék menni szórakozni normális keretek között. Vagy bárhová akkár korcsolyázni dehát nem mert mindenkinek a top modellek kellenek meg a bajkeverő alkoholisták és még sorolhatnám. Én le is mondtam mindenről. Majd ahogyan lesz csak jobb lesz egyszer de az nem mostanában lesz.
2022. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!