Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás nők multicégek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők multicégek gyáraiban ismerkednek "munkás" férfiakkal?

Figyelt kérdés

Pl. Audi, Mercedes, Bosch és hasonló nagy multik gyáraiban ahol sok ezer ember van, diplomások és közepfokú végzettségűek is.


Nők ilyen helyen abban az esetben ha ismerkednek (mert sokaknál munkahely eleve tabu ilyen szempontból) akkor csak a szellemi végzettségű, diplomás kollégákkal ismerkednek vagy ha vonzalom megvan akkor a gyárban dolgozó férfiakkal is?


Vagy ez eleve kizárt mert ég és föld a különbség egy diplomás férfi és egy mondjuk érettségizett betanított munkás férfi között?



2021. dec. 27. 17:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
91%

21

"Sóher vagyok"

"nem vagyok csóró"

"idióta féreg"

Pszichiáter?

2021. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%

21

Ketlem, hogy ezzel az irásképpel van diolomad. Ha mégis, az nagyon szomoru az oktatasi rendszerunkre nezve!


Saját. Igen. Reszben hitel. 2 ev es az enyém lesz teljesen.


Ja, értem! Elvarásaim ne legyenek...jojjek ossze egy soherral? 😂😂😂 Hogyne

2021. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

22, köszi, nem kell pszichiáter.

Pont azért nem vagyok csóró mert sóher vagyok.

23, van diplomám de telefonról írok és nem vesződöm a vesszőkkel. Arany kis p#navirágom, az még 2 évig a banké, nem a tied. Ha sóhert választasz akkor legalább nem szórod majd a pénzt. Remélem egy pénzes pasi se fog rád költekezni.

2021. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
84%

23

8 szakmája és diplomája van.

Mellette kifinomult stílusa.

Kész főnyeremény.

Lehet jobban járnál vele mint velem.

59F

Ámbár ilyen konkurencia mellett, lehet még eljön az én időm.

:)

2021. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
75%

"Pont azért nem vagyok csóró mert sóher vagyok."

Én is. De miért kell köpködni?

2021. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

24

Nem helyesírás! Íráskép! Nagy a különbség! Ha jártál volna főiskolára, tudnád!


Akkor maradok egyedül...mert ugye alap, hogy a férfi fizet mindent! Ez a gyakorlat nekem eddig kivalóan bevált

A válasszal ne faradj, abba hagytam a kerdés követését!


25

Hát, 26 éves vagyok, de igen! 😂Több esélyed van, mint ennek a szeremcsetlen hantalúzernek!

2021. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

25, régóta ilyen a stílusom, képzeld el, hogy van, akinek bejön. Nem célom, hogy mindenkinek megfeleljek.

26,nem köpködöm, de hagyni sem fogom magam senkinek sem.

27, én tényleg jártam főiskolára, a te bajod, ha nem hiszed el. Ja és le is diplomáztam. Eddig valszleg idióta incel fiúkákkal járogattál aki örült ha nőt látott, legyen az bármilyen és ebbe a kategóriába tán még te is belefértél. Te vagy a hantalúzer, te mondogatod a bank házára h a tied. Aranyásó sz@rházi semmirekellő.

2021. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam gyárban az ütemben is, meg az irodában is. A két munkacsoport sose találkozik egymással kb.

Amikor irodában dolgoztam, fél évig voltam azon a munkahelyen anélkül hogy egy db fizikai dolgozót is megismertem volna. Most hogy fizikai dolgozó vagyok, az irodistákkal nem találkozom soha.

2021. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Milyen a csiilagok állása ma este?

Ennyi elkeseredett csórót nem emlékszem hogy láttam volna egyszerre a GY.K-n

2021. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

"18, a valogad alá rakták v saját pènzből vetted?"


Nem tök mindegy? Vagy talán bűn, hogy nem csórók a szülei és támogatják? Igazi magyar proli vagy.

2021. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!