Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nőknek, akik kedvelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nőknek, akik kedvelik a videojátékokat milyen autók jönnek be?

Figyelt kérdés
Nektek is a jól ismert Audi, BMW, Mercedes? Illetve ilyen nőknek az is bejön, ha egy pasinak mondjuk Subaru Impreza WRX STI, Mitsubishi Lancer Evo X, Chevrolet Camaro, Ford Mustang, Nissan Skyline R32/R34, Nissan GT-R, Porsche 911 kocsik is? Nem kapjátok meg egy szexért vagy pusziért. Úgy értem, ha ezek közül ilyen van egy pasinak az + pont ismerkedésnél?

2021. dec. 22. 23:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A kocsi az egyik legutolsó szempont. Ülhetsz Opel Kadettől kezdve Renault Kadjaron keresztül egy Ferrari versenyautóig bármiben, nem fogod felkelteni a figyelmemet.


Ahhoz megnyerő személyiség kell. Ha te az egészet a kocsidba pumpálod, akkor rossz hírem van.


22/N/Gamer

2021. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

7es: hogyan függ össze? Egy ilyen nerd nőnek szerintem jobban kell ismernie vagy tetszenie ezeknek a komolyabb ismeretlenebb autóknak, mint pl egy Dodge Viper az kimaradt.

Semmi gondom a többi nővel sem, de ők barátnőjüktől az étteremben, fitnesz teremben is csak a 3 német triót hallják, mert lassan mindenkinek az lesz.

Ilyet, hogy Dodge Challenger jobban olyan nőnek kellene ismernie aki nézte mondjuk az új Tini nindzsa filmet, mert abban is volt ilyem kocsi. Vagy Camaro = Transformers. Úgy látszik tévedtem.

2021. dec. 23. 09:50
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 te egy mondatban leírtad a lehetetlent, a nem létező marhaságot. :D :D
2021. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
12: Nem azért, de a Dodge Viper az egyik leginkább elcsépelt "mindenki ismeri" autó, a 90es években még tévésorozat is volt róla "Száguldó Vipera" néven.
2021. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt csak mert sokat játszom nem feltétlenül nézek sz@r filmeket, mint az általad említettek, másrészt akármilyen filmet nézek, kurvára letojom milyen kocsik vannak benne, mert nem érdekelnek a kocsik a legkevésbé sem. Szerintem ez nem függ össze a gamerséggel egyàltalán.
2021. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem a logikáját hogy egy pacman függő miként lesz ennek okán automatikusan az autóbuzéria kiterjedt társaságának tagja. :D
2021. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16-os nem pacmanra gondoltam. De én pl játszottam Gran Turismo, Forza Horizon, The Crew, Dirt Rally játékokkal is és ezekből nekem inkább egy Subaru Impreza WRX STI jön be, mint Mercedes.
2021. dec. 24. 11:52
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#17 játékfüggő csajok nem feltétlen ezekkel játszanak, max egy elenyésző százalékuk szerintem.


Ami a dolog második felét illeti, az kifejezetten dícséretes. ;)

2021. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ok én meg játszottam az AC Black Flaggel, de ettől még nem kezdtem el érdeklődni a régi vitorlás hadihajók iránt.

Vagy ezen logika alapján aki slendermanezik, az elkezd hirtelen sötét erdőkben embereket követni? Komolyan nem értem.

Megsúgom, a gamer csajok nagyobbik részét a pc-d jobban fogja érdekelni, mint a kocsid.

2021. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
#19 Lehet pár órányi Stalker után ezeket megtalálod kihalt romos radioaktív anomáliákkal teli erdőkben ahol mutánsokra vadásznak. :D
2021. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!