Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nőknek, akik kedvelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nőknek, akik kedvelik a videojátékokat milyen autók jönnek be?

Figyelt kérdés
Nektek is a jól ismert Audi, BMW, Mercedes? Illetve ilyen nőknek az is bejön, ha egy pasinak mondjuk Subaru Impreza WRX STI, Mitsubishi Lancer Evo X, Chevrolet Camaro, Ford Mustang, Nissan Skyline R32/R34, Nissan GT-R, Porsche 911 kocsik is? Nem kapjátok meg egy szexért vagy pusziért. Úgy értem, ha ezek közül ilyen van egy pasinak az + pont ismerkedésnél?

2021. dec. 22. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
mclaren 720s spider
2021. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
A kettő között mi az átmenet? Szerinted minden gamer lánynak ugyanaz az autótípus jön be? Uramisten... Megsúgom, kérdező, elmondhatatlanul szánalmas, amikor egy férfi az autójával próbál csajozni. Ezzel annyit sugall, hogy szerinte ez a legfontosabb értéke, ami hadd ne részletezzem, miért röhejes.
2021. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan autó jön be, amivel el lehet vinni a gyerekeket iskolába ovodaba, el lehet vele menni bevásárolni, vsgy el lehet vinni egy 2 éves gyereket az éjszaka kozepén az ügyeletre....vagy el lehet vele menni kirándulni. Na ilyen autó jön be.

Üdv, egy diablo rajongó csaj

2021. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan autó jön be, amiben a normális hapsi ül, nem egy olyan, aki azon a szellemi szinten van, hogy a kocsijával akarjon felszedni.
2021. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat játszom, de semmit nem tudok az autókról. Nem plusz pont.
2021. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Renault Scenic, vagy egy Escape :D minél nagyobb családo egyterű, annak jobb.

De ha dízeles és nem döglik be hosszú évekig komolyan, ide vele 😍

2021. dec. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Hogy függ össze a két dolog?

Írd már le!

2021. dec. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is gamer vagyok, de egyáltalán nem érdekelnek az autók. :D És sosem érdekeltek.
2021. dec. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem érdekelnek az autók különösebben. Persze, megnézem azt, ami szép, szoktak ilyen menő modellek menni pl az Andrássyn is, de szerintem hülye az, aki a városban autót tart, főleg drága autót vezet ennyi némber között. Olyannal meg össze sem jönnék, aki messze lakik tőlem, szóval...


Még műszaki cikket sem veszek felvágásból és lenézem azokat, akik nem az adott eszköz paramétereit és ár/érték arányát szem előtt tartva választanak, bár ez szakmai ártalom is.

2021. dec. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem vagyok gamer mégis érdekelnek az autók.
2021. dec. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!