Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne úgy tekintsek egy nőre, mint egy idegeny lényre ?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találkozok velük, amikor meg igen, nem tudom hova tenni. 21f

2021. dec. 19. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Többet kell találkozni velük, nincs mese.
2021. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ismerkedj meg velük/vele, minél mélyebben.
2021. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Anyád nő? Vannak nőrokonaid? Voltak lány osztáyxtársaid? Persze, hogy idegen, akit most látsz először. Holnap már nem lesz az.
2021. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ezt egy kicsit jobban is kifejthetnéd, hogy konkrétan mit érzel amikor találkozol egy nővel és hogyan kezeled őket.
2021. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Az istenért!

Férfi-nő nem mindegy, a krumpli sem különb a burgonyánál!

2021. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek női rokonaim, apámmal nőttem fel. Utoljára általános iskolában voltam tartósan lányok közelében, azóta olyan szakmát tanultam + most egyetemet járok, ahol kb 100-ból 1 van. Ezek szerint úgy kell velük "bánni", mimt a fiúkkal/férfiakkal?
2021. dec. 19. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Igen úgy, mint a fiúkkal. Bár ajtóban előre lehet őket engedi, ilyesmi.
2021. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Idegen lények mint az Alienben.Vigyázz mert megkapnak!!Fuss el,ha közeledik egy ilyen lény!
2021. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha kicsit közelebb kerülsz hozzájuk látni fogod, hogy nem ők a tökéletesség megtestesítői, mert sokszor még igénytelenebbek, mint a fiúk, úgyhogy ne parázz.
2021. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A filmekből is lehet szocializálódni!

De azért ne az asszonyverős fajtából!

Vannak benne viselkedés minták.


Nagyon gyorsan kezdj egy normális szociális életet élni!

Ne gondolj úgy az emberekre mint valami furcsa megfejthetetlen valamik lennének, mert attól csak te leszel fura!

2021. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!