Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 eves no es 37 eves ferfi?

Figyelt kérdés
Mukodhet koztuk egy parkapcsolat vagy tul nagy a korkulonbseg?

2021. dec. 3. 14:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

n/2+7=25.5


Vagyis 3ev mulva mehet az eskuvo, akkor teljesul majd a formula (40/2+7=27).

2021. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én szeretnék egy ilyen kapcsolatot, részemről működne.


F

2021. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ekkora korkülönbség már lemondással jár. Nem feltétlenül most azonnal, egy 37 éves férfi (én is pont ennyi vagyok) nézhet ki nagyon jól. De mondjuk újabb 13 év múlva már irtózatos a különbség. Egy 37 éves nőhöz én túl öregnek érezném magam 50 évesen és ez csak az én oldalam.


De ha mondjuk 37 éves nőként azt látod, hogy a kortárs férfiak sokkal fiatalosabbak, sportosabbak, mint a 13 évvel idősebb párod, akin már kezd fogni az idő vasfoga, háát, nem tudom.

Minden szempontból a korban közelálló férfiak és nők kapcsolatát látom ideálisnak, max 5 év korkülönbséggel. (a legtöbb esetben mindegy, melyik fél javára)

2021. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13


36 vagyok, 53 éves a párom. Tény, hogy 10 évet letagadhat, nagyon fiatalos, aktív és jó pasi még mindig. Egyáltalán nem érzem soknak a korkülönbséget. De ez ritka, az ő korában már nem ilyenek szoktak lenni a férfiak.

2021. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14 Örülök nektek, és remélem, hogy így is marad. Azért nálatok még nagyobb a korkülönbség. Nyilván ez csak az én véleményem és tapasztalatom, de én úgy láttam, hogy előbb-utóbb lemondássá válik a fiatalabb pár számára az, hogy sokkal idősebb a párja. Nem vagyok jós és semmiképpen sem kívánok nektek rosszat, de amikor te 43 leszel ő már 60 és nekem ez nagyon durva különbség.


Idővel minket férfiakat is elkezd koptatni az élet, akármennyire sportosak is vagyunk. (én is rengeteget mozgok, egészségesen élek, de nem lehet a végtelenségig tolni ezt)


Akinek ez így működik és boldogan, nem lemondásként éli meg, csak rajta. De ezt csak akkor lehet tudni, amikor már odakerül az ember 5-10-x év kapcsolat után.

2021. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15


Köszi (-:


Nem mondom, hogy nem gondolok néha arra, mi lesz 10 év múlva, de vele boldogabb vagyok, mint bárki mással eddig, és ez a lényég.

2021. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy huszonéves nő senkihez képest nem fiatal már
2021. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!