Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi szemmel a társ keresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel a társ keresés szívás?

Figyelt kérdés
Nekem az a meglátásom hogy férfiak versengenek a nőkért, minden azon múlik ki tud többet nagyobbat mondani, mutatni, villantani, letenni az asztalra. Most ahhoz hogy én bevágódjak egy nőnél, ahhoz többet kell nyújtanom azoknál a férfiaknál akik a nőnél próbálkoztak eddig, szóval valami igazán egyedinek kell lenni férfiként h a nő felfigyeljen. Na meg az egész tényleg csak a versengésről szól mint az oviban. Hogy nekem csak azért is "überelnem" kell a másikat. Nem így van?
2021. dec. 2. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
A saját hülyeséged börtönében élsz.
2021. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Így van kb ja, hiszen szabad piac uralkodik a társkeresésben. A rendelkezésre álló legvonzóbb tulajdonságokkal rendelkező a nyertes.
2021. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem így van, mert ha nekem minden férfit überelnem kellett volna, hogy a menyasszonyom felfigyeljen rám, akkor fogyatékossággal élő, nem éppen jól kereső férfiként soha nem figyelt volna fel rám mert nálam minden egészséges testű férfi automatikusan vonzóbb tulajdonságokkal rendelkezik*.


*Legalábbis a te, igencsak furcsa világnézeted alapján. Szerencsére a nők nem így működnek, de majd egy napon te is felfogod. Talán. Ajánlom még az #1-es kolléga válaszát.

2021. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
3 sajnos túl sokan vannak azok akik semmivel nem rosszabbak mint 15000 másik kortársuk és mégis levegőnek vannak nézve. Persze miután szóvá teszik hogy nincsenek elragadtatva a helyzetükkel azonnal megkapják hogy irigyek frusztráltak stb egyszóval nem érdemelnek semmi jót
2021. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Azonkívül, hogy egyetértek az előttem szólókkal, ezért mondok én is valamit.

Igazából nem kellene csodálkoznod azon hogy a te szavaiddal éljek, "versengés van". Ugyanis így működik a világ.

Lehet, hogy furcsa lesz amit mondok, de már az állatoknál is megfigyelhető, hogy a hímek megverekszenek a nőstényért (pl: szarvasok stb.). Na meg tudod, van az a mondás, hogy erősebb kutya b....k! Nem véletlenül találták ezt ki! :)

Ez mind a fajfenntartást szolgálja!

2021. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

De mi alapján figyelsz fel a nőre? Nekik nem kell villantaniuk semmit, hogy bepróbálkozz? Csak mész az utcán, vagy bemész egy boltba, és válogatás nélkül sorra bepróbálkozol?

Egyébként ha szerencsétlen vagy, tök mindegy, férfinak vagy nőnek születtél, szívás lesz megtalálni a társadat. Szerencsétlen alatt pedig mindenki azt ért, amit akar.

2021. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez leginkább az online társkeresésre igaz. Ott tényleg kap egy átlag nő több tíz üzenetet és kiválogathatja a 3-4 neki legjobban tetszőt.

Ha mernének személyesen ismerkedni az emberek, nem lenne ennyire durva a helyzet.

2021. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem egészen így van, kérdező. Ezt nem úgy mérik, mint a hosszútávfutást, hogy aki a leggyorsabb, az nyer. A nők igénye és ízlése valamelyest eltérő, nincs egyetlen fajta skála a legrosszabbtól a legjobbig. Ha így lenne, akkor nagyon sok olyan férfinak nem jutna nő, akinek most jut.

Azt viszont igaz, hogy kell az a plusz, amitől egy adott nő személyeb más leszel, mint a többi férfi.

2021. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Eddig minden exem ugy van a következő csajával hogy ló nincs alapon beletörődve.


Ja szívás.

2021. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
nokent is lehet ugyanugy szivas. senkiert nem kuzdenek ferfiak tucatjai, ha van is egy-ket probalkozo, azt tobbnyire bottal se. nekem is evekbe telt a baratomat megtalalni, pedig jol nezek ki, ertelmes vagyok, kommunikativ, sajat egzisztenciam van stb, de tobbynire a ‘nagy versenges’ annyi takart, hogy nehany joval a szintem alatti ferfi remenykedett, hatha lehet valaki.
2021. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!