Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy nekem egész életemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nekem egész életemben nem lesz szerencsém a lányoknál?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva leszek 25 éves és a nullán állok a lányoknál. Nem sok lánnyal volt lehetőségem ismerkedni, de nem jött velük össze semmi. Pedig nem egy kisvárosban élek, hanem Budapesten. Nagyon idegesít ez az állapot, mert már szeretnék kapcsolatot.

Más fiú nem is tudom hogyan csinálja, főleg akinek komoly kapcsolata van, szerintem csak szerencsés.

Nem tudom hogy nekem lesz e még az életben barátnőm. Szerintetek is már el vagyok késve kicsit? Amúgy csak a komoly kapcsolatok érdekelnek szóval a laza kapcsolatok ha kimaradnak az nem érdekel.


2021. nov. 28. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehetni lehet, bár ne temesd még magad.
2021. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha komoly érdekel, miért sok lánynál akarsz szerencsés lenni?
2021. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mutatsz magadról egy képet?
2021. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
És mondd, mit tettél eddig az ügy javulása érdekében, kérdező?
2021. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Otthon keseregsz, vagy lépsz is a cél érdekében?

Ismerkedni bárhol lehet!!! Éled a napi életviteledet és közben új emberekkel ismerkedsz meg. Ha nem beszélgetsz velük, akkor nem lesz belőle soha randizás! Halottál már arról a szóról, hogy flört? Ha megtetszik egy nő, akkor flörtölni kell vele, majd elhívni randizni. Ennyi az egésznek a trükkje!

Mesterem mondta, amikor kamaszok voltunk és egy társunk hasonlóan panaszkodott. (akkor még nem volt internet, mobiltelefon sem. Tehát, a régi módszerek működnek a legjobban, hiszen ezek több ezer évesek.)

Kimész a Blahára! Szánj rá fél órát, gondolom, van ennyi időd az ismerkedésre. Megszólítasz 100 nőt, ilyen - olyan szöveggel. pl. hol találom a keletit, miként jutok el a Nemzeti múzeumhoz? Próbálsz beszélgetésbe elegyedni velük. 50 nő hajandó szóba állni veled. Ebből 25 nő beszélgetni is fog veled. Randevúra hívod őket! 10 igent fog mondani, 5 el is jön a randira, ebből 1 - 2-vel eljutsz az ágyig.

A lényeg, ha nem is egymás után a Blahán szólítod le őket, de életed folyamán, a hétköznapi helyzetekben, akkor is össze fogsz jönni néhány nővel.

2021. nov. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még annyit megjegyeznék, a mai internetes fiatalság egy nagyon lényeges dolgot elfelejt, a személyes ismerkedést nem pótolja semmi! Miért kellene még egy akadályozó tényezőt beleilleszteni a folyamatba, vagyis az internet?

+ két ember között a kémia az egyik legfontosabb a párkeresésnél, ami nem megy át a neten!

2021. nov. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos ez könnyen lehet. Már csak azért is, mert ha egy nő megtudja, hogy 25 évesen még a nullán vagy, egyből el fog könyvelni egy vesztesnek.
2021. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!