Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nőt találni könnyű, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőt találni könnyű, de normálisat nehéz és normális pasit találni könnyű, de jól kinézőt nehéz?

Figyelt kérdés

Ha bárki kimegy az utcára, rengeteg szép nőt talál. A férfiaknak általában sok nő bejön külsőre és nem is azért panaszkodnak, hogy nem találnak szép nőt, hanem a személyiségre.

Női oldalról pedig, a panaszkodás első körben mindig arról szól, hogy a férfi igénytelen és nem néz ki jól. Meg, hogy társkeresőkön mennyi pasi kinézete nem megfelelő és jóval kevesebb férfit húznak be tinderen is.


Ti is így látjátok? A nők miért a külsejükre fordítanak annyival több időt a személyiségük fejlesztése helyett? A férfiak miért nem adnak jobban a külsejükre? Miért nem javítják a felek ezeket a részeiket, hogy könnyebben találjanak kapcsolatot és miért panaszkodnak inkább?



2021. nov. 26. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ah, bombanős. Mindig csalódással látom a visszatérésedet.
2021. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia! Olvastam már az illetőről, én sem tartom egy értelmes embernek, de megnyugodhatsz: Pont ugyanazon a szinten vagy, mint ő.

Ha csak egy minimális intelligenciával rendelkeznél, láthatnád, hogy teljesen más az írásképem és más témáról írok.

2021. nov. 26. 17:01
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Óóóó ember, mintha nem lehetne direkt más írásképet használni, meg más kommunikációs módot...
2021. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Olvastam az illető kérdéseid. Képtelen volt máshogy írni... :D


Veletek komoly probléma van, ha minden kérdés mögé 1 embert láttok, de a kérdésre képtelenek vagytok válaszolni. Miért jártok fel az oldalra? Miért gondoljátok azt, hogy minimálisan is értelmesebbek vagytok az illetőnél, aki pont hasonló értelmi színvonalat képvisel?


Kérlek, inkább a kérdésre válaszoljatok, főleg a leírás végében lévőre.

2021. nov. 26. 17:10
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem elég felszínes vagy, legalábbis rossz körökben mozogsz. Én egyáltalán nem kerültem szembe a fenti helyzettel, bár lehet, én mozgok jó körökben.
2021. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mesélnél a tapasztalataidról?

Felszínesnek még soha, senki nem tartott. Nem igazán értem, hogy miért tartasz annak. Kifejtenéd?

2021. nov. 26. 17:20
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

#6

Milyen tapasztalatra gondolsz? Élem az életemet, mint bárki más, csak hamar kizárom az életemből az utálatos embereket, ennyi.

2021. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%

Hát igen, a nő elsőre, tizedjére mind aranyosak meg vidámak. De utána derül ki hogy pszihológushoz jár, egeket verdesik a komplexusaik, egyszerre akarnak karriert, gyereket, utazást, külföldöt, önmegvalósítást, stb. Aztán depressziósak lesznek mert ebből nem lehet minden az övék egy arab sejk mellett, pedig instán mindenhol ezt látják.


Én meg csak pislogok, aztán vidáman megnézek valami filmet egy pizza társaságában a netlfixen vagy kikocsikázok körbenézni az osztrákokhoz egy hétvégére.

2021. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6: Leírtad, hogy nem kerültél szembe a helyzettel, szóval akkor mást tapasztalsz. Erről mesélnél? Szerinted rengeteg a normális nő belsőre és a jól kinéző férfi?


8: Ilyesmire gondoltam. Volt egy ismerkedős időszakom, találtam átlagos, sőt, meglepően szép lányokat, de egyszerűen a kapcsolat egy rémálom lett volna velük.

Belső terén meg sokszor hallom, hogy dicsérnek férfiakat, akiknek a külsejük miatt nem jön össze szinte semmi.

2021. nov. 26. 17:26
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Ezt írom, hogy milyen tapasztalat érdekel? Huszonhat évem története? Természetesen találkoztam rémes belsejű emberekkel, de mindig azonnal leépítettem őket. A környezetemben, a baráti köreimben és más közösségeimben mindenki normális belsőre, és a legtöbben jól is néznek ki, aki meg nem, az inkább átlagos. Kevés csúnyább embert ismerek, de érdekes módon ők se szinglik.

2021. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!