Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok nő, hogy olyan könnyű normálisat találni?

Figyelt kérdés

Kicsit azt érzem a válaszok egy részénél, hogy a nők azt gondolják, hogy sokkal több normális nő van, mint férfi és ezért sokkal könnyebb normális nőt találni.

Az elvárásokkal kapcsolatban is sokszor olvasok hasonlót: Nem kell semmi extrát nyújtani, legyen a férfinak munkája, ne éljen otthon és legyen egy kis önbizalma. Ehhez képest, ennyi láthatóan egyik félnek sem elég a kapcsolathoz, mert akkor az emberek legalább felébe lazán beleesne mindenki.


Pár finomság, ami az oldalon láttam:

- A csaj szerető volt, a legjobb barátnőjével félrelépett a pasija és gyereket akarnak.

- Minden férfi csak dugni akar.

- A nő nem tudja, hogy mi a különbség a szerelem és a vonzalom között.

- A csaj nem érti, hogy miért csak szexre akarják.

és még sorolhatnám...


Ez a normális kategória?


A való életben miért látom azt, hogy a nők sokkal kritikusabbak a nőkkel szemben is és reálisabb véleményeket mondanak?



2020. okt. 24. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Az itteni nők nem gondolkodnak, ész nélkül védik a saját nemüket.
2020. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
:DDD Én sosem gondoltam pl. Sosem kedveltem kifejezetten a nőket, nincs is túl sok nő barátom, aki van, az sem a tipikus nő. Pontosan tudom, milyenek tudnak lenni a nők és mit nem szeretek bennük. De azért amit itt mondanak róluk általában, az nem az, amit én észrevettem rajtuk vagy amit utálok néha bennük. Ezért is szoktam általában beszólni a 800. pénzéhesezős meg hasonló kérdésnél.
2020. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők a kategóriájuk fölé választanak, s nyilván az a férfi félrelép. Gondolj bele, donhujan-t érdekli h mit gondol Mariska? Nem. Nyilván Mariska koppan azt kész, max lesz 1-2 zabigyereke. Olyannal nem állnak szóba, mint saját maguk. Micsoda? Nekik jár... És innen indul minden baj forrása. Ezért írja sok fiú/férfi ide kérdésként, hogy nem jut neki nő, vagy nem kell a nőknek. Helyesbítek, nem kell a hozzávaló nöknek. Ha egy kigyúrt, helyes hapsinak csak dagadt állatok mondanak igent, akkor nyilván otthagyja a fickó egy hozzá közelebb állóért, és így tovább. Ez látszik a válási statisztikákon is. Nők válnak, mert semmi nem jó.
2020. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!