Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem így a nőknél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így a nőknél? Mennyire gáz a helyzet?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést, mert nagyon elégedetlen vagyok magammal, sokszor mondom is anyámnak (ő tart el jelenleg), de ő az ellentétjét mondja, hogy semmi baj nincs és jól vagyok így. 25 éves vagyok, nincs munkám 3 éve szoc fóbia miatt, 188cm, 123kg (II. fokú elhízás elvileg). Péknek tanultam, de programozónak akarok elhelyezkedni, amit nagyon jól is tudok, nagyon nem érdekel más, nincs semmi hobbim ami érdekel, csak a programozás, xbox játékok, és a youtube videók, mást nem tudok csinálni (néha elmegyek haverral sétálni a környéken, hetente max 1x). Jelen helyzetembe ez mennyire gáz, összejönnétek egy ilyen sráccal?

2021. nov. 16. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Nincs nagy baj ezzel
Van baj, de kicsi
Hatalmas a baj
63 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Még kellett volna pár oldalnyi negatívumot felsorolnod, így túl egyértelmű, hogy kamukérdés. :)
2021. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Anyám szerint nincs baj, ahogy az előbb is írtam. Majd ha lesz több szavazat szeretném neki megmutatni ezt a szavazást
2021. nov. 16. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

- Dagadt vagy.

- Meló...én meg NASA pilóta akarok lenni, PC-n jól megy, csak nincs papírom hozzá, de már jelentkeztem 4X, csak még nem írtak vissza. >:)

2021. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Én 177cm vagyok és 125kg. De elég széles is vagyok hozzá.

Szoktam szocializálódni is, főiskolás vagyok. És sportolok is alkalmanként annak ellenére hogy dagadt lettem. 80kg-ról indultam.

2021. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Gondolkodj picit! Hogy jönne össze veled bárki, ha senkivel nem találkozol?

Milyen programozási tapasztalatod/iskolád van, amivel felvennének bárhová, miért nem kerestél 3 évig semmit? Egy túlsúlyos xbox függő elkényeztetett kisfiú vagy, aki 25 évesen semmit nem tud felmutatni.

2021. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is vannak fóbiáim sajnos és tudom, hogy van az a szint, ahol ellehetetleníti az életet. Van viszont kiút, mindenképp próbálj meg úrrá lenni rajta. Ehhez pszichológus biztosan kell. Csináld azt ami tetszik, ezzel pénzt is kereshetsz. Igazodj a jelenlegi korlátaidhoz, de ne add fel, mindenképp dolgozz a változáson. Én is ezt csinálom és nagyon lassú folyamat, visszaesésekkel. Nem szabad beletörődni.
2021. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Keress barmilyen munkat. Tenyleg barmit. Aztan jonnek a jobb munkak.


Kezdj el birkozast illetve az egeszsegesebb etkezest es szepen atalakulsz ferfiasan izmossa.


Nagyon szep testmagassagod van,mindenkepp sportolj. Erdemes.


Lanyokkal lehet ismerkedni neten is,online jatskokonis akar. Kezdd el.

2021. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Próbálkozom. Pszichológus tervben van, lassan eljutok arra a pontra hogy elkezdjek járni valamelyikhez
2021. nov. 16. 21:35
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

A pszichologus fog hdlyetted sportolni??

Vagy dolgozni?


Iratkozz be inkabb egy sportklubba,ott az edzo foglalkozik veled es a motivalasoddal. A rofi klubokban ezis van. Mtk ,ksi stb stb

2021. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
és mit kezdesz egy nővel? Ráfekszel azt meghal...
2021. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!