Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hú, ez nagyon "tini" kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hú, ez nagyon "tini" kérdés, de igazából nem az. Tetszik valaki, lent elmondom mi a helyzet. Szerintetek van esélyem? N

Figyelt kérdés

Szóval plátóilag egyelőre nagyon megtetszett egy férfi, nagyon. És van egy kedves ismerősöm, aki meg nagyon jóban van ezzel a férfivel. Kérdezgettem róla, ezért kitalálta, mi a helyzet. Úgyhogy akkor már be is vallottam, hogy igen, tetszik, nagyon szeretném megismerni.

És az ismerősöm mondta, hogy jó, azt szívesen megteszi, hogy beszél a férfivel, megkérdezi, nyitott-e most megismerni egy nőt, mert lenne valaki akit szívesen bemutatna neki. Én meg erre elbátortalanodtam, hogy bemutat neki, én meg ott fogok bénázni, és kínos lesz az egész. A férfi majd nem tudja hogy koptasson le kedvesen, én meg beégek és füstbe megy az egész... Úgyhogy azt mondtam az ismerősömnek, ne mondja ezt a férfinek, hanem csak kérdezze meg, mit keres a nőben, mik tetszenek neki, stb.

Pár nap múlva beszélt is a férfivel, és hát... Minden amit mondott, nem hiszem hogy illik rám. Inkább a magas, vékony nőket szereti, eddig csak ilyen nők voltak az életében. Én se vagyok mondjuk alacsony, se dagadt, de ha valaki rám néz, nem a magas & vékony az első benyomása. Bár ez nagyon relatív, hogy most honnantól magas, honnantól vékony... Akkor belső tulajdonságokra olyanokat mondott, hogy jó lelkű, önzetlen, karakán, laza. A jó lelkű és önzetlen még stimmel is. (Amúgy azt mondta, az önzetlen azóta fontos neki a nőben, mióta volt egy nagyon önző barátnője.) De karakán? Szerintem évente max 1 nap vagyok karakán. Laza? Azt pedig nem tudom behatárolni, mit jelent. Mert nem vagyok maradi, vaskalapos, akkor már lazának számítok vajon? Általában nem vagyok befeszült. De ha a laza azt jelenti, hogy szellemes, sörözik, lógós pólót hord bőrdzsekivel, akkor az nem én vagyok...


2018. jún. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi, a legtöbb nő pont ugyanúgy tiniszinten van, mint te. Nincs ezzel probléma. Sőt, te legalább észreveszed.

Az esélyed pedig a férfitől függ. Ha az elvárásai már kiforrtak és valóban célzottan ilyen nőt keres, akkor nincs túl sok esélyed. Ha viszont ezek nagy vonalakban az elvárásai, akkor van esélyed. A legtöbb férfi elfogadóbb társkeresés terén.

2018. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lett volna jó ötlet célzottan összehozni titeket, a férfi vadászösztönének lőttek volna, nem lett volna az egészből semmi. Viszont sokat tehetne az ismerősöd azért, hogy összefussatok "véletlenül" egy olyan szituban, ahol lehet görcs nélkül ismerkedni és akkor kiderülhetne, hogy tud-e rád úgy nézni. Én biztos, hogy hanyatt homlok elmenekülnék, ha valaki be akarna nekem mutatni valakit azzal, hogy tetszem az illetőnek. Nekem kell az elején a bizonytalanság, a reménykedés, a kis jelek, amiket lehet így is meg úgy is érteni...Ha ez nincs, nem leszek szerelmes.

Bár én nő vagyok, ebben azért szerintem hasonlóan működünk.

2018. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem lehetetlen a dolog. De nem így hogy "figyi Dezső itt van egy csaj akinek bejössz, talizzatok".

Szerintem is egy "véletpen" találkozót kéne összehozni hogy kötetlenül megismerjétek egymást és hogy a kiszmelted azt higyje hogy tényleg csak egy véletlen találkozás eredménye az ismeretség.

Szerintem ez összehozható és ki tudja lehet hogy bejönnél neki, lehet hogy szimpatikus lennél és lehet hogy még ismerkedne is veled. Célzottan. Aztán majd meglátjátok hogyan alakul.

Szerintem ne add fel, maxikum idővel kiderülne hogy nem passzoltok vagy ilyesmi. De megpróbálni meg lehet.

Sőt szerintem érdemes.

2018. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ezek elméleti teóriák csak, ráadásul egy "postás" közbeiktatásával. Mindenképpen próbáljátok meg egyszer azt, hogy "véletlenül" találkoztok, beszélgettek egy kicsit, úgyis kiderül hogy szimpi- e nekednem És fordítva...
2018. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi vagy te jövőbelátó? "...ott fogok bénázni bla-bla...hogy koptasson le...". Eleve ezzel a kérdezősdivel csak SAJÁT MAGADNAK építettél egy képzeletbeli falat.
2018. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!