Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A való életben meddig tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A való életben meddig tart ismerkedni, párt találni? Azért kérdezem, mert mióta az eszemet tudom főleg online ismerkedtem.

Figyelt kérdés
Nem vagyok óriás társaság közepe menő parti arc, nem a szülővárosomban élek és itt nincs régi nagy társaságom. Viszont azért viszonylag sok haverom, ismerősöm van és szívesen eljárok különböző programokra (bulikba is, de nappali hagyományos rendezvényekre is), rendszeresen sok új embert ismerek meg és legtöbbször kezdeményezek, könnyen tudok elkezdeni beszélgetni valakivel. 26 éves vagyok és már 18-19 éves korom óta online ismerkedtem. Aki volt 2 komolyabb barátnőm őket is onnan ismertem meg és ugyanígy kevésbé komoly kapcsolataimmal is ott találkoztam. A való életben csak 1-2 lánnyal ismerkedtem meg, akikkel volt valami, de sosem voltam motivált az ismerősi körben ismerkedni, nyomulni a csajokra, mert vagy barátnőm volt, vagy a netről éreztem hogy épp alakul valami valakivel. Most jöttem vissza 1 hónapja Magyarországra külföldi munkából és épp nem volt fent semmilyen társkereső app vagy hasonló és úgy döntöttem kipróbálom az életet milyen nélküle. Mondom, nekem ez új, egész felnőtt életemben online ismerkedtem. Ez a ti életetekben milyen hosszú folyamat szokott lenni, mire a való életből találtatok valakit? (Mondjuk az előző partnertől/kapcsolat végétől számítva.)
2021. nov. 14. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

Online nélkül? Évek... Bár, az tény, hogy 3 havonta 1x jutok el egy baráti sörözésre, de ott se szoktak csajok lenni.


33F

2021. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!