Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha online ismerkedtek valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha online ismerkedtek valakivel, és a képküldési fázisban vagytok. Elmondjátok a jelentkezőnek, ha olyan formájú, hogy zavar a két első metszőfoga?

Figyelt kérdés

Szóval egyébként belsőleg nincs vele baj, eddig tetszik, de az a kép, arról a fogakról :/ :F mintha le lenne törve az első két metsző közt háztető alakban és ilyen számomra ijesztő dolgot vált ki. Vagy folytassam ettől? És cipeljem el a férfit finoman, nem sértőn megcsináltatni?

...először rendesen megijedtem :/

Vagy őszintén mondjam el? Vagy marad, vagy nem, és ő is tanul belőle?


2019. jún. 22. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Igénytelenség nem megcsináltatni a fogak rekonstrukcióját. Simán ragasztva is helyre lehet állítani. Nem egy nagy összeg és gondolom nem is a napokban tört le neki. 32f
2019. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Emiatt NEM NEKED kellene zavarban lenned, kérdező. Ha valakinek ennyire jól látható helyen probléma van a fogával, és magától nem ment el megcsináltatni, az egy önmagával szembeni alapvető IGÉNYTELENSÉGre utal. Egy afféle "jó leszek így is" gondolkodásra. Ha NEKED így nem jó (vagyis zavar, ami teljesen oké, szerintem ebben az ügyben neked van igazad), akkor nyugodtan megmondhatod neki még ebben a fázisban, hogy téged ez zsigerből zavar, te ezt nem tudod elfogadni. (Lehet neki is mondani, hogy ez igénytelenség, és mi a baj vele.) És ha erre dührohamot kap, akkor sem neked kell szégyenkezni (tiltás).
2019. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem pl nincs penzem megcsinaltatni a fogaimat.

De nem is ez a lenyeg.

Ha mar most egy ilyen dolog zavar, akkor szerintem abbba kellene hagynod az ismerkedest.

Nem kell megserteni, csak kozold vele, hogy nem erzed, hogy egy hullamhosszon lennetek.

2019. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt,hogy megmondtam.Képeken sosem mosolygott teli szájjal,nem gondoltam volna,hogy a fogai miatt. Élőben is zárt szájjal beszélt majd egyszer elnevette magát és megláttam,hogy le van törve félig az első foga.

Kérdeztem hogy történt?

3 éve...itt és ott.

Ajánlottam neki egy technikus fogorvost.Megsértődött .. hát így járt

2019. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,

az a baj, az az egy, amin telibe mosolyog az egy régebbi kép, mondta is.

Vagy 12 éves :/

nem is értem, miért küld vki ilyen régit...szóval ciki lenne megkérdezni azóta megcsináltatta-e...kérek frissebb mosolygósat :B

2019. jún. 22. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem helyre hozhatatlan dolog.

Ha nagyon szimpatikus lenne a srác, ettől folytatnám.

De néhány randi után, ha úgy tűnik, komolyabb is lehetne, mindenképpen szóba hoznám, hogy azzal kéne kezdeni valamit.

Ha megsértődik, az ő baja, ha veszi a lapot, tök jó.

2019. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Simán kérj tőle egy friss mosolygós képet.
2019. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
emiatt nem építem le, sokan félnek a fogorvostól, nekem van egy jó, ha más baj nem lesz vele, ezen nem fog múlni, szépen "elkísér" aztán az övére is rátérünk...és megoldjuk, de kérek frissebb képeket, persze
2019. jún. 22. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nincs jelentősége.

Ha őt nem zavarja engem sem.

Még így is sokkal vonzóbb egy mosolygós törött fogú ember, mint aki be van fásulva jó fogakkal.

Max. az zavarna ha olyan fog problémája lenne, hogy büdös a pofája.


(Nekem mikor letört megcsináltattam)

26 F

2019. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2022. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!