Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy a nők egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a nők egyik fele nagyon megválogatja, kinek szüljön, míg a másik akár szülés után egyedül neveli a gyereket, mert szakítás történik?

Figyelt kérdés

Nem akartam túl hosszan írni a kérdést, de az elsőhöz még annyit, hogy annyira megválogatják, kinek szüljenek, hogy végül nem találnak tökéletest, aki már tényleg a csúcson túli csúcsférfi, de olyan nem létezik, ezért inkább nem vállalnak gyereket.

Illetve miért csak ez a két szélsőség van. Vannak a normális családot fenntartók is, de egyre kevesebben.


2021. nov. 14. 15:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
30 felett minden 3. nő már egyedül neveli a gyerekét. Vajon miért? Mert engedi az alfának, hogy megcsinálja, aztán kiderül h mégsem az a hűséges férj típus...
2021. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
17-es kamutroll.
2021. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, én lehet, hogy hülye vagyok, de elsősorban attól akarnék gyereket, akibe szerelmes vagyok. Az meg nem mindig esik bele a jó apa "alapanyagba". Emellett túl válogatós is vagyok, a gyerekről meg nem akarok lemondani. Akkor mi a megoldás? Jobb átgondoltan olyannal élni min.20 évig, akit a hátad közepére nem kívánsz, de apának tökéletes? Vagy sz.rd le, hogy a gyerek minden vágyad és mondj le róla, csak mert nem volt szerencséd. Azért valljuk be, viszonylag ritka az, amikor egyszerre találod meg a tökéletes párt és tökéletes apát, aki szintén téged tart tökéletes társnak és anyának és még jó időben is találkoztok. Szerintem, ha csak ők vállalnának gyereket, már rég kihaltunk volna.
2021. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!