Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy a nők egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a nők egyik fele nagyon megválogatja, kinek szüljön, míg a másik akár szülés után egyedül neveli a gyereket, mert szakítás történik?

Figyelt kérdés

Nem akartam túl hosszan írni a kérdést, de az elsőhöz még annyit, hogy annyira megválogatják, kinek szüljenek, hogy végül nem találnak tökéletest, aki már tényleg a csúcson túli csúcsférfi, de olyan nem létezik, ezért inkább nem vállalnak gyereket.

Illetve miért csak ez a két szélsőség van. Vannak a normális családot fenntartók is, de egyre kevesebben.


2021. nov. 14. 15:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10: Igazad van és bizonyos körökben ez fokozottan igaz az idősebb nőkre, a 35 körüli korosztályra. Ketyeg az óra, gyereket akarnak, ezért szülnek egy gyereket a faszinak aki épp van nekik, aztán mire a gyerek betölti a 3. életévét, már nincsenek is együtt a pasival, sőt, szóba se állnak egymással. Rengeteg ilyet ismerek és hihetetlenül káros és abnormális, hogy a mai gyerekek nagy része úgy nő fel, hogy nem is emlékszik arra, hogy a szülei valaha együtt voltak.
2021. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#11: Az a baj, hogy már nem csak az idősebb korosztályra igaz. A huszonéves csajoknál is full ez van. Rengetegen gondolkodás nélkül szülnek, mert épp a barátnőjük is szült és ennyire be vannak kattanva a külvilág felé mutatásra.
2021. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mellesleg inkább a nem szülést látom, mint a szülést. Exem, főnököm, főnökhelyettesem, másik exem stb. egyedül élnek és nem kell nekik nemhogy gyerek, de férfi sem.
2021. nov. 14. 17:20
 14/23 anonim ***** válasza:

Igen, az is probléma, hogy ma már túl sokan vannak akik soha nem fognak gyereket vállalni, de az is legalább akkora probléma, hogy rengetegen gondolkodás nélkül odaszülnek egy gyereket, 3 perc múlva vége a kapcsolatban, a gyerek meg ott marad az anyával akinek persze saját lakása sincs, összeköltözik valami faszival és akkor az a faszi neveli a gyereket a gyerek apja helyett. Persze csak addig, amíg annak a kapcsolatnak nincs vége, mert akkor jön az újabb nevelőapa. Ez abszolút beteges állapot.



Sajnos kisebbségben, és egyre kevesebben vannak azok, akik boldog házasságban élnek és együtt nevelik fel a gyerekeiket, ez pedig hatalmas probléma.

2021. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az előbb még arról szólt a kérdés, drágám, hogy két féle nő van, de mindkét típus szülni akar 😂
2021. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15: a magyarázós részben kifejtettem a kérdés alatt, hogy a nagyon válogatós végül inkább nem szül
2021. nov. 14. 17:33
 17/23 anonim ***** válasza:

Az elvárásaim:

- Legyen humora!!!

- Legyen csaladcentrikus

- Legyen megbizható

- Alljon ki mellettem!!! Akár az anyja előtt is! Én legyek az első!

- Netto 5-600as kereset

- Legyen autoja

- Legyen lakása.

Ha nem találtam volna ilyet, inkább egyedül maradtam volna! Ha ezekkel a parameterekkel, ez a "csúcs férfi" definicioja, vállalom! De normális nő, nem szül olyannak, aki nem felel meg az igényeinek

2021. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Vannak a normális családot fenntartók is, de egyre kevesebben.



Ezt fejtsd már ki, mkz jelent, hogy "normális csaladot fentartok" ?

2021. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Na, pont az olyanokról beszéltem, mint a 17-es, mikor az első választ írtam.


Ő nem tud vagy nem akar semmit letenni a valagán kívül arra a bizonyos asztalra, építsenek szépen neki fészket, mert a saját gyerekének megteremteni a maga részét alkalmatlan.

2021. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

*"A sztoriból azt fejelted ki, hogy azért a környezet simán szólt, hogy az illető férfi nem lesz jó apa.."


A mi családunk teljesen odavolt a pasiért, hogy megfogta vele a Jóisten lábát! Ezért is mert a nő vele komolyabban kezdeni. Bár a válást úgy nem sínylete meg, mivel van saját vállalkozása, ami jövedelmezőbb is volt, mint a férje munkája.


Az én férjem ellen meg mindenki ágált, szóba sem áll velem a családom, és én már rekordot is döntöttem a működőképes párkapcsolat hosszát illetően a csaladban. Mi jellemzően 5-6 évig bírjuk aztán válás. Én meg 16 éve vagyok együtt a férjemmel.

2021. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!