Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is zavar ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ha a randi partneretekrol kiderul hogy elotted volt már kapcsolata?

Figyelt kérdés

Elkezdünk ismerkedni, rózsaszin köd stb. Majd egyszer csak szóba jönnek az exek. Egy két közös képet is felfedezek még facen. Egyszer csak ez a rozsaszin kod elszáll a részemrol… Nem is akarok az illetovel ezek utan talalkozni. Tudom, hogy ez normális kel hogy legyen de egyszeruen nem tudom ezt elfogadni. Igen, nekem is volt exem.. valami tipp hogy el tudjam fogadni? Évek ota emiatt vagyok egyedulállo…

Ez mar vmi paranoija lehet nálam?



2021. nov. 12. 06:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj... két dolgot tehetsz. Vagy 10 évesekkel kezdesz (semmiképp nem ajánlom), vagy egy kicsit megkomolyodsz.

Egyébként: abba ugye belegondoltál, hogy ha a partner is így állna hozzád, akkor életedben összesen egy kapcsolatod lehetne? Amin ha túl vagy, akkor az örök magány várna rád.

2021. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Miért, neked talán nem volt?

Idióta.

2021. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj az ilyen embereknek nem való párkapcsolat. Először csak ez zavar, aztán folyton féltékenykedni fogsz ok nélkül, meg ellenőrizgetni a telefonját, és faggatózni a múltjáról, hogy az exének biztos a farka is nagyobb volt, mint neked? Volt már ilyen kapcsolatom, soha többet, a hozzád hasonlóaknak valami mentális bajuk / önértékelési problémájuk van, amit kezeltetni kéne.
2021. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg felnőtt párkapcsolatokban néha elkerülhetetlen megemlíteni az exeket. Mivel ők is az életednek a részei voltak x ideig. Azt is meg lehet említeni, hogy ez vagy az jó vagy rossz volt az előző kapcsolatban, mert ezekből lehet tanulni. Persze ha valaki folyton az exéről beszél és mindenről ő jut eszébe, az zavaró, mert valószínűleg még nincs túl rajta.
2021. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert mem vagyok 16 eves onbizalomhianyos hulyegyerek. vagy ezt hogy kell elkepzelni??! minden egeszseges felnott embernek volt mar kapcsolata egy bizonyos kor felett. ha te ezt keptelen vagy feldolgozni, pszichologus, mert ez beteges.
2021. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Majd egyszer csak szóba jönnek az exek."


bocs. nálam már itt red flag. Ki hozza be ezt a témát? Nem lehet azért, mert még nem felejtette el és nem rendezte le?


Ha egyszer megemlíti, akkor még hagyom, de ha többször, akkor elbúcsúzom. Rendezze le és utána keressen kapcsolatot.

2021. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igazábol szerintem sem nem lenne akkora gond de elmondom en mivel találkozom manapság:

Egy két randi tok jol lemegy, jol erezzuk magunkat stb. Aztan a 3-4. Randi korul szoba kerul az ex… ne de onnantol kezdve megállás nelkul. Itt kezdem azt erezni h csak egy potlek vagyok aki arra kell h az exet elfelejtse. Hiába ul velem az étterembe, mosolyog ha kozbe latom az exe instajat nezegeti meg annak az uj baratnojet csekkolgatja… Talán ha nem ilyen tapasztalataim lettek volna az elmult ket evben lehet en sem igy allnek hozzá. Én nem szivesen beszélek roluk csak amit nagyon muszály.

2021. nov. 12. 10:55
 18/18 anonim ***** válasza:
71%
Na ez tényleg gáz, amit írtál! Ilyen esetben én is dobnám őket. Csak elég peches lehetsz, ha mindig ilyen lányokat fogsz ki.
2021. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!