Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is zavar ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ha a randi partneretekrol kiderul hogy elotted volt már kapcsolata?

Figyelt kérdés

Elkezdünk ismerkedni, rózsaszin köd stb. Majd egyszer csak szóba jönnek az exek. Egy két közös képet is felfedezek még facen. Egyszer csak ez a rozsaszin kod elszáll a részemrol… Nem is akarok az illetovel ezek utan talalkozni. Tudom, hogy ez normális kel hogy legyen de egyszeruen nem tudom ezt elfogadni. Igen, nekem is volt exem.. valami tipp hogy el tudjam fogadni? Évek ota emiatt vagyok egyedulállo…

Ez mar vmi paranoija lehet nálam?



2021. nov. 12. 06:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg kezelni. Az a múlt, most a jelen van. A jelenben lehet boldog kapcsolatod az illetővel.
2021. nov. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Azért van, mert lúzer vagy.

Egyébként százszor inkább egy hétpróbás nő, mint egy szűz.

2021. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Valamilyen szinten megértem, hogy zavar volt exe, főleg ha látsz róluk közös képet ahol boldog, csókolóznak, ugyanakkor az ilyen heves reakció alacsony értelmi szintet feltételez.


Mássokkal se barátkozol, mert már volt más barátja? Mi zavar pontosan az exében? Hogyha nem lett volna az ex, a személy akivel ismerkedsz nem lenne olyan amilyen, minden ami a múlt, tette őt jelenné. Biztos nem csak indokot keresel miért ne légy vele kapcsolatban?

2021. nov. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen a baj veled van. Álomvilágot épitettél fel a lánnyal kapcsolatban. Most meg pofonvert a valóság. El kell fogadnod hogy előtted is volt élete a lánynak. Ezért a lányra haragszol, pedig magadra kellene. Jó tanács: szedd össze magad, és ne foglalkozz az exekkel. Most veled van a lány nem mással
2021. nov. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
A magyaroktól mit vársz? Olyanok, mint a közösségi biciklik: mindenkié, de senkié sem. Vagy mint a Barátok közt: mindenki mindenkivel:).
2021. nov. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szóval rég véget ért kapcsolatok miatt vannak kétségeid?


Nem mondom, de keress kezelőorvost...

2021. nov. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor illanna el a rózsaszín köd, ha megtudnám, hogy valaki így reagál erre a természetes dologra, mint te.

Nem te vagy a világegyetem központja, fordulj egy szakemberhez, mert ez nagyon nagyon nem normális.

2021. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Megérteném ha pl. szűz lennél és szintén szűz partnert keresnél, de baszki, neked is volt kapcsolatod.

Ez nem normális reakció, kezeltesd magad.

2021. nov. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Jó megoldás, ha szűz lányt választasz.van belőlük elég sok, viszont itt fenn áll annak az esélye, hogy lelép hogy mást is kiprobáljon.

Miért zavar amúgy hogy mással is volt? Ez egy természetes dolog. Mindig azt szokták mondani hogy ami másban zavar , azt a hibát magadban kell keresned. Túl vagy már az exeden?

2021. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Talán magamban kéne a problémát keresni. Vagy olyan partnert találni aki a 3. Randitol kezdve nem csak az exerol mesel h milyen jo vagy szar volt vele😬
2021. nov. 12. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!