Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt a Crushom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a Crushom? (History odalenn)

Figyelt kérdés

Az van Heló, hogy egy jó képű, okos, érdekes, érdeklődő, igényes, fegyelmezett, fess Fiatalember vagyok húszas évem első negyedéből.

Aztán most megfogott egy korombeli lány. Tudod hogy van ez, szerelem, meg minden.

Az van, hogy rámír érdeklődik, jól eldumálunk napokig, aztan egyszer csak amit írok nem is látja, de nem is válaszol. Aztan majd van hogy 3-4 nap, de volt, hogy 2 hét múlva írt vissza aztan megint dumálunk pár napig és megint kezdi előről ezt. Miért csinálja ezt? Csillagos eget is lehazudtam neki, mindíg azt mondom, amit hallani szeretne, megdícsérem a ruháját, haját, miközben az közel sem jó, de neki persze írom, hogy jó. Van egy idóta macskája, aki vele alszik, vele kel, már azt is behazudtam, hogy imádom a macskákat, közbe meg nem. Már mindent lehazudtam neki, de még mindíg nem tudtam ágybavinni a csajt. Szerintetek normális ez a lány?

Most is a baartnőjét kerte meg, hogy állitsa be az uj tv-jét, miert nem engem? Behazudtam pedig, hogy családba mindenkinek én szerelema tvjét.. Nem tudom mit kéne tennem..Amúgy ne aggódj, nem a nap lúzere vagyopk, bőven csajozgatok mellette, vannak tőle, szebb okosabb scajok , akikkel kavarok, de tul sok idom van ebben a scajban és fura h nem tortent semmi.. az időrablast is buntetni kene..


25F vagyok



#Lány, idióta, Girlfriend, Sexzona, Span, barát, zene , tác, csajozás, fiatal, fiatalkor, csaj #csajszibarack, Mercedes E220, Csaj busszal jár, mégsem kellek neki :/
2021. nov. 8. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
54%

#60, ezt én sem értem.

Főleg aki azt állítja, hogy akár a fia is lehetne a kérdező. Ha valóban, akkor egy annyi idős ember hogy képes idegeskedni ilyesmin...Mert még ha egy hasonlóan fiatal beleáll a kérdezőbe, megértem, mert a korából fakadóan viszi a hevesség, de egy 50 körülitől azért elnézést, de több eszet várna az ember.

2021. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
84%
Én mindent komolyan veszek. Nyugi, nem vettem kárát eddig az életben, nem félts. 50 körüli vagyok, de bennem él az 5 éves, a 10 éves, a 15 éves, a 2 éves...és az 50 körüli is. El sem hinnéd mennyi dolgot fogadok be és csinálok. Gondolj bele mennyi eszem és energiám van, hogy szinte bármivel képes vagyok foglalkozni. Jelenleg tervezek, eszek, olvasok, megy a Discovery, írok a gyk-ra.
2021. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
79%

#61: Még jó, hogy nem neked kell megmondani, hogy hány évesen hogyan kéne viselkedni.

Vannak vehemessebb emberek, vannak nyuhodtabbak. 20 és 80 évesne is.

2021. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 A kérdező kommentje:

59! Teljesen félreérted. Ez a lány fontos nekem, hogy őszinte legyek, ezért folyamodom a hazugsághoz. Stílusod és kedvességed határtalan, remélem a Lányod talál egy hozzám hasonló fiút!


Te is egy iskolapélda apuka lehetsz. Amúgy téged sem kért senki, hogy válaszolj! Nézzed a Discoveryt, meg neveld a lányodat! A válaszolást pedig hagyd meg annak, aki jóindulatú és tud segíteni.


Néhány ember tényleg nem tudom mit képzel magáról! Több tiszteletet! Aki pedig nem akar, ne válaszoljon.


Tehát mégegyszer, lassabban a gyengébbek kedvéért :


Negatív vélemények NEM (várj leírom mégegyszer és lassabban, hogy tuti megértsétek : Tehát N E M N.E.M. / NO / Nájn (bár németül nem tudok, de így ejtjük) Oroszul meg Don't Dá, Spanyolul Don't See...etc) Szóval megpróbáltam mindenkinek, minden nyelven leírni, hogy tuti megértse, negatív váalszok kicsit sem érdekelnek. Ne fáradjatok :D

Amúgy voltam már szerelmes, nem mindenkinek hazudok, nyugi van. Nem tudjátok az előzményeket, ez a csaj ezt erdemli :P Maardjunk annyiban. És lehet, hoyg úgy tűnik, most én vagyok szemét, de hidd el, ha mondom, hogy nem.

2021. nov. 9. 21:45
 65/74 anonim ***** válasza:
100%
Oroszul don't dá?? Akkor biztos nem nyet?? ( bocs, csak így simán kiejtés szerint :D)
2021. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
64: Ha hazudsz a lányoknak, akkor azt megbfogják érezni. "Ez is közös bennünk!" - hidd el, nem műkszik a dolog. Ciki vagy sem, saját tapasztalat (anno ifjú titánként sikeresen beleszaladtam). A választottjaidnak nem bólogatójanicsikra van szükségük, hanem olyanra, aki vállalja magát, érdeklődési körét, etc. Mert mit kommunikálsz így kiszemelted fele? Azt, hogy konfliktuskerülő, könnyen eltaposható ember vagy. Akkor is ha amúgy nem (bár a kettő szvsz összefügg). Látatlanban ez a véleményem.
2021. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:

Teljesen megertelek és értem mit mondasz 66. Alapesetben én is így csajozok, de ennek a szóban forgó csajnak, akiről a kerdesem szól olyan elvarasai vannak, hogyha nem hazudnek neki, szóba sem állna velem. Más otlet meg nem jutott eszembe, de meg így is napok múlva ír a buta liba úgyhogy :D az is mindegy ha őszinte vagyok.


Köszi a választ, én is jöttem már ki rosszul hazugságból, azóta 2x meggondolom. Ez már nálam amolyan strategia, ami tökéletesen mukodik, ezért is kerdeztem h normalis e ez a lány? Más lány hősnek látna és sosem engedne el ;)

2021. nov. 9. 22:01
 68/74 A kérdező kommentje:
Igen oroszul nyet. Arra már olyan hideg van, hogy befagyott ez a szó is, ezért nem jutott el idaig, azaz az eszembe:))))) köszi a. Helyesbítést,bár ezt én is tudtam ,csak nem azonnal ;)))
2021. nov. 9. 22:02
 69/74 A kérdező kommentje:
A 69 szép szám. Barcsak a Crushommal idaig jutnánk.. Na majd kívánok 00:00-kor. Hátha..
2021. nov. 9. 22:03
 70/74 anonim ***** válasza:

60-61: mert nem hallgatták meg azt a számot a Hofitól, hogy próbálj meg lazítani:) Nem tudnak egy kicsit hülyülni, mindent véresen komolyan vesznek.


69: az tényleg sirály, sok sikert hozzá! Nyomjad a sódert, jó lesz az;)

2021. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!