Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt a Crushom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a Crushom? (History odalenn)

Figyelt kérdés

Az van Heló, hogy egy jó képű, okos, érdekes, érdeklődő, igényes, fegyelmezett, fess Fiatalember vagyok húszas évem első negyedéből.

Aztán most megfogott egy korombeli lány. Tudod hogy van ez, szerelem, meg minden.

Az van, hogy rámír érdeklődik, jól eldumálunk napokig, aztan egyszer csak amit írok nem is látja, de nem is válaszol. Aztan majd van hogy 3-4 nap, de volt, hogy 2 hét múlva írt vissza aztan megint dumálunk pár napig és megint kezdi előről ezt. Miért csinálja ezt? Csillagos eget is lehazudtam neki, mindíg azt mondom, amit hallani szeretne, megdícsérem a ruháját, haját, miközben az közel sem jó, de neki persze írom, hogy jó. Van egy idóta macskája, aki vele alszik, vele kel, már azt is behazudtam, hogy imádom a macskákat, közbe meg nem. Már mindent lehazudtam neki, de még mindíg nem tudtam ágybavinni a csajt. Szerintetek normális ez a lány?

Most is a baartnőjét kerte meg, hogy állitsa be az uj tv-jét, miert nem engem? Behazudtam pedig, hogy családba mindenkinek én szerelema tvjét.. Nem tudom mit kéne tennem..Amúgy ne aggódj, nem a nap lúzere vagyopk, bőven csajozgatok mellette, vannak tőle, szebb okosabb scajok , akikkel kavarok, de tul sok idom van ebben a scajban és fura h nem tortent semmi.. az időrablast is buntetni kene..


25F vagyok



#Lány, idióta, Girlfriend, Sexzona, Span, barát, zene , tác, csajozás, fiatal, fiatalkor, csaj #csajszibarack, Mercedes E220, Csaj busszal jár, mégsem kellek neki :/
2021. nov. 8. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😆😆😆
2021. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
98%
Milyen irritáló kis hülye ripacs vagy te.
2021. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a teljes históriát bocsi, de a csajszibarackot lehet nem minden csajszibarack veszi jó néven :D
2021. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
98%
Cimbi! Ez az egész krva sz*r volt. Nem kellene erőltetni ezt az angol primitívséget, ha magyarul nem tudsz, írj egy angol fórumra. Neked akkor lesz crush, amikor a pofid találkozik az öklömmel. Na az crush lenne a javából! Arról írhatnál egy history-t.
2021. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%

"fess Fiatalember vagyok húszas évem első negyedéből."


És 25 éves vagy :)

A matek ugye nem az erősséged :D

2021. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

Hű de kemény valaki, kár hogy csak interneten.. Mint írtam, az ilyen véleményekre nem vagyok kívácsi. Primitívségnek pedig azt nevezzük, amikor minősétesz, meg keménykedsz, de segíteni nem tudsz. Pszichológiailag ez azt bizonyitja, hogy írigy vagy, mert téged messze elkerülnek a csajok. Kevésbé kedves 24-es.


23 Ha te enm tsiztelsz meg, hoyg végigolvasod a históriámat, azthiszem nevezhetlek csajszibaracknak , na most vagyunk Kvittek! Amennyiben fiu vagy, ugy a csaj ismeroseid hivom csajszibaracknak, egy pont ide :D


Kedves 22. Milyen bunkó, rosszindulatú válaszoló vagy. Segíteni? Áh, ahoz már nincs eszed. Könnyebb lebunkózni. Téged minősít.


Többieknek köszönöm a használható válaszokat.


Kedves Gyakori ügyfélszolgálat, ha már Gyakori VIP vagyok (Gyengébbek kedvéért, akik nem tudnak angolul Very Important personal (Ejtsd VerÍ Impórtőnt (rövid az ö de hülye videki úgyis hosszan ejti) Pőrszönöl = Megkülönböztetésben részesített ) Kérlek hozzatok Whiskyt meg intezzetek el h idiótak, irigyek, provokélok ne válaszolhassanak a kérdéseimhez, bar nem mint ha sok lenne, egyszer egy autórol kérdeztem Daewoo Evandat szerettem volna venni, azt irtatok az orszagban van ketto osszesen de akinek elado a masik tuti nem lesz itt és iagaztok is volt :D


Ami a csajszit illeti megprobalom hanyagolni, de a pia sem tompitja ra gondolok kell nkem és zavar h meg nem dugtam meg, gondoltam ra, hoyg szerelmet vallok, mert romantikus vagyok, de nem tudom miylen az ágyban és ha rossz, akkor nyulcipo.. biztosra kell mennem...


Na most legyetek okosak ebbena helyzetben mit tennetek?

2021. nov. 9. 00:30
 27/74 anonim ***** válasza:
73%
Te vagy egy zseniális troll vagy, vagy zseniálisan lökött, de imádlak :'D
2021. nov. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:

27 Köszönöm <3 Úgy látom lett pár rajongóm :P Nyáron bográcsozhatnánk egyet, amolyan rajaongói MEETING direkt igy irom, hadd tanuljanak za angolul keveset tudok is . Meet = találkozás Meeting Fontos megbeszeles. Ejts Míííííííting! Mintha vidéki lennél;) Könnyű ez az angol, nem ertem maugy hogy a Crush meg ezek miért zavarnak néhány embert :P ez nagyon BullShit :D


Szvl nyáron rajongói tali. Addigra nem tudom mi lesz ezzel a csajjal, de majd elmondom a históriát :D

2021. nov. 9. 00:42
 29/74 A kérdező kommentje:
25-ös. Matek órán is csini csajszibarack ült mellettem és hát nyilván nem matematikáztunk. De ettől még jó érzékem vana matekhoz. Lényegében húszas éveim első negyede a 25 mert ez egy bűvös szám, 5-nél mindíg lehet lefelé és felfelé is kerekíteni. Ha lefele kerekítek beleesek a negyedébe ;) Nem kell öregíteni :P Amúgy almodok szép családrol, takaros házikóról, de látod, hogy a lányok milyenek velem, pedig a holdat is lehozom.
2021. nov. 9. 00:52
 30/74 anonim ***** válasza:
22%

A holdat hozd mindenképp a nyári meetingre, a csajszibarack (peach🍑) is jöhet, majd alkalmasint megkóstolom.


Te Rejtõ Jenõ reinkarnációja vagy amúgy? 😅🤣

2021. nov. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!