Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt a Crushom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a Crushom? (History odalenn)

Figyelt kérdés

Az van Heló, hogy egy jó képű, okos, érdekes, érdeklődő, igényes, fegyelmezett, fess Fiatalember vagyok húszas évem első negyedéből.

Aztán most megfogott egy korombeli lány. Tudod hogy van ez, szerelem, meg minden.

Az van, hogy rámír érdeklődik, jól eldumálunk napokig, aztan egyszer csak amit írok nem is látja, de nem is válaszol. Aztan majd van hogy 3-4 nap, de volt, hogy 2 hét múlva írt vissza aztan megint dumálunk pár napig és megint kezdi előről ezt. Miért csinálja ezt? Csillagos eget is lehazudtam neki, mindíg azt mondom, amit hallani szeretne, megdícsérem a ruháját, haját, miközben az közel sem jó, de neki persze írom, hogy jó. Van egy idóta macskája, aki vele alszik, vele kel, már azt is behazudtam, hogy imádom a macskákat, közbe meg nem. Már mindent lehazudtam neki, de még mindíg nem tudtam ágybavinni a csajt. Szerintetek normális ez a lány?

Most is a baartnőjét kerte meg, hogy állitsa be az uj tv-jét, miert nem engem? Behazudtam pedig, hogy családba mindenkinek én szerelema tvjét.. Nem tudom mit kéne tennem..Amúgy ne aggódj, nem a nap lúzere vagyopk, bőven csajozgatok mellette, vannak tőle, szebb okosabb scajok , akikkel kavarok, de tul sok idom van ebben a scajban és fura h nem tortent semmi.. az időrablast is buntetni kene..


25F vagyok



#Lány, idióta, Girlfriend, Sexzona, Span, barát, zene , tác, csajozás, fiatal, fiatalkor, csaj #csajszibarack, Mercedes E220, Csaj busszal jár, mégsem kellek neki :/
2021. nov. 8. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:

48-as Igazad van. Szeretném, hogy jobb legyek a csaj szemében én tenyleg megprobaltam , de eg innentől tenyleg szélmalomharc. Ideje más csaj után nézni akkor :D köszi ;) 49 :D ne viccelj mar


A többieket válaszra sem méltatom, az pedig, hogy ilyen stílusban válaszoltok az nem segítség. A válaszod nem tudom segítség ment értékelni

2021. nov. 9. 12:42
 52/74 A kérdező kommentje:
Amúgy johetnek angolul is a válaszok, legalabb gyakorlok ;)
2021. nov. 9. 12:43
 53/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélsz angolul, neked az nem gyakorlás, ha mások igen.
2021. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
96%
Te mekkora egy pojáca vagy! Szánalom...! 😁
2021. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ne bántsátok! Nem ripacs, nem pojáca, csak F/44 méltó szellemi örököse... 😆😆😆😆
2021. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%
55 44F azért nem ekkora barom.Ő csak egy jószándékú bolond.
2021. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%

"Fiatalember vagyok húszas évem első negyedéből."


A history után jöhet a mathematics is. :D

2021. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:
Elég jól beszélek angolul ;) A matekot annyira nem szeretem :D
2021. nov. 9. 18:07
 59/74 anonim ***** válasza:
96%

"Csillagos eget is lehazudtam neki, mindíg azt mondom, amit hallani szeretne"


Na ezt te írtad te pojáca! Tudod ki vesz téged komolyan! Elég gáz vagy, ha neked a csillagos eget is le kell hazudni hogy nőhöz juss. Igazi retard vagy, ennek a konzumidióta világnak ékes példája! Nem vagy te senki, egy kilós vasgolyót sem bíznék rád. Van egy lányom, ha ilyen töketlen barommal állítana haza, egyik szemem sírna, a másik nevetne. Sírna, mert valamit elrontottam a nevelésébe, nevetne, mert jól elszórakoznék veled, csak hogy érezd a törődést.


Már így is több időt szántam rád az életemből, mint amennyit érsz összesen.

2021. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
53%
nem értem, miért olyan ideges itt pár ember, ezt hogy lehet ennyire komolyan venni?
2021. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!