Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sikeresek-e téren, hogyan ismerkednek élőben más lányokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában egyre reménytelenebbnek és lebénultabbnak érzem magam az ismerkedés terén. Régen még volt, hogy sokat próbálkoztam sok féle platformon, de akkoriban több lelki problémám is volt, ami miatt végül sikertelenül végződtek a próbálkozások. Mostanra sokat fejlődtem, több alkalmam volt egyedül lenni és ez jót tett. Úgy érzem mostanra készen állnék arra, hogy legyen újra valakim. Nagyon vágyok erre.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Örülnék pár biztató szónak.

(Egy 26 éves leszbikus lány)



2021. nov. 2. 21:27
 1/2 anonim válasza:
88%
Egy ideje ebben a cipőben vagyok én is, megváltoztak a körülmények, kicserélődtek az emberek.
2021. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki a 4 fal közül és menj társaságba. A lelki problémáidat meg ne söpörd a szőnyeg alá NE elnyomd hanem nézz velük szembe. Ha kell akkor vegyél igénybe szakembert - életed legjobb befektetése lesz!
2021. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!