Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-hez közeli, mozgássérült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-hez közeli, mozgássérült, szűz nőként hogyan fogadjam el, hogy nem lesz társam?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 15:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Mit tettem eddig?" kérdésre pedig bevallom sosem voltam túl aktív párkereső, 20-as éveim elején volt talán a legmozgalmasabb időszakom, volt online olyan hosszútávú beszélgetőpartnerem, akivel (úgy érzem) kölcsönösen elindult valami, de ott a távolság közbeszólt.


Sorstársak közül van baráti kapcsolatom, de rengeteg a megkeresedett, akik haragszanak a világra.

2021. nov. 1. 15:59
 12/19 anonim ***** válasza:

10-es én nem azt mondom, hogy adja fel, tudom, hogy az utolsó bekezdés hemzseg az elírásoktól, de elmondtam benne hogy nem kell rácsukni a pártalálasra az ajtót.

Viszont képmutató és haszontalan lennék ha nem kínálnék tényleges megoldást a problémára. Képzeld el azt, hogy van egy gyeped, ami hemzseg a gaztól és egybefüggő, meseszép pázsitot akarsz - melyik válasz lenne hasznos: az amelyik felajánlja az XY fűnyírót a Z gyomírtóval, ami meghagyja a gyepet de kiöli a gazt, vagy a "jaaaj de nem is gaz az hanem virág vagy egy más fajta fű" boldogítás? Rádbízom mit gondolsz, mert én is azt tanácsoltam amiben én hiszek, majd a kérdező él a javaslatokkal ha szeretne és megmondja az ő esetében mi használt.

2021. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feladnod.

Ok, nehezebb helyzetben vagy mint egy mozgásában nem korlátozott ember, de egyáltalán nem lehetetlen párt találnod.

Vannak kifejezetten hozzád hasonló embereknek társ és társaság kereső oldalak például a tarsaster.hu, amit egy lelkisegély alapítvány működtet.

Én biztosan eljárnék minden mozgássérülteknek szervezett programra, alapítványokhoz, próbálnék aktívan élni, amennyire csak lehet, így előbb-utóbb biztosan akad valaki :) Esetleg facebookon te magad is hozhatsz létre ilyen csoportot, ami nemcsak magadnak segít, hanem a hozzád hasonló helyzetben lévőknek is.


Ahogy látom szellemileg rendben vagy, tehát egyáltalán nem vagy reménytelen helyzetben, csak legyél egy kicsit nyitottabb a világra, és a világ is nyitott lesz rád.

2021. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a nagyobb probléma az életedben?

Hogy szűz vagy,vagy mozgássérült?

Előző munkahelyemen volt egy mozgássérült nő kolléga,lett párja,később férje,gyerekük is lett,most boldog család.

Kolléga volt a férj is.

2021. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A szüzesség nekem nem probléma, de talán ebben a korban ismerkedésnél a másik félnek néha az.
2021. nov. 1. 17:46
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
hát szerintem sok pasi el venné a szüzességed de párkapcsolatra már lehet nem gondolnának.
2021. nov. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A minap a 4-es metróból kiszálltam. Előttem egy tolókocsis fiatalember tartott a lifthez. Várt. Megérkezett a lift. Kigurult egy nagyon helyes lány tolókocsiban. Áthajoltak egymáshoz, szoros ölelés, csók. Szép volt.🙂
2021. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Szämomra egy kapcsolatban a testi fogyatek vagy mozgäs korlätozottsäg nem kizäro ok. Ha äpolt vagy es adsz magadra, akkor ugyanolyan esellyel indulsz nälam mint bärmelyik ep läny.
2022. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
jutottal valamire kerdezö?
szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!