Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mozgássérültként van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérültként van még esélyem talán párt találni?

Figyelt kérdés
Hol keressem, mit javadtok, ti , hogy csinálnátok?

2021. okt. 6. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Miért ne lenne? Engem például egyáltalán nem zavarna.

Persze nem akarlak áltatni, sajnos nagyon sok embernél ez kizáró ok, még ha nem is vallják be. Szóval sajnos nehezebb így ismerkedni. De azért nem kell elkeseredned, sok mozgássérült él boldog kapcsolatban.

2021. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,hogy milyen mértékben vagy mozgáskorlátozott és mennyire boldogulsz így az életben.Ha falun élsz nehezebb helyzetben vagy mintha városban laksz, ott több lehetőséged van az ismerkedésre. Dolgozol, tanulsz, esetleg egyiket sem?Milyen közeg vesz körül?

Amit írtál kevés a válaszhoz.

Persze, mindenkinek van lehetősége párt találni, de természetes,hogy akinek betegsége van. ami korlátozza a mindennapjaiban, nehezebben talál társat.

2021. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Mozgássérültként mondom igen van. Erre akad azért példa is. Nekem is sikerült régebben. De szerintem azt sejted, hogy nem igazán egyszerű. Nem sokan vannak akiknek ez belefér egy kapcsolatba. Ami egyébként szerintem érthető is. Viszont, ha jó társaság vagy, akkor máris van esély arra, hogy valaki megkedveljen ettől függetlenül is. Főleg azok akik inkább a másik fél személyiségét részesítik előnyben. Szóval kitartás és sok sikert.
2021. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Vannak mozgássérültek rajtad kívül is. Keress közöttük partnert.
2021. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Segédeszközzek járlálok, nem kerekesszék!
2021. okt. 6. 09:30
 6/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok hetero
2021. okt. 6. 10:08
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Van .
2021. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
5# akkor ugy mar nagyobb az eselyed, persze nem szep lanyoknal kell probalkoznod...
2021. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Rengeteg mindentől függ, Pl. Mit dolgozol?
2021. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélyed. Több ilyen példát is láttam már.
2021. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!