Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mozgássérültként van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérültként van még esélyem talán párt találni?

Figyelt kérdés
Hol keressem, mit javadtok, ti , hogy csinálnátok?

2021. okt. 6. 09:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Néztem már ilyen mozgáskorlátozott társkeresőt , de semmi, nem is aktív!
2021. okt. 7. 15:57
 12/13 anonim ***** válasza:

VAN eselyed!


Tessek!

2021. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

olyanról is hallottam, hogy az elején nem árulta el, és egymásba szerettek kép alapján, és persze személyiségileg, lelkileg, ha ezek megvannak, az akinek igy is bejössz, a többi csak hab a tortán.

Én pl. szórakozóhelyen egy kerekes székes sráccal mentem haza, megkérdezte, hogy elvihetlek? kocsija is volt, jóképű srác :-)

volt akinek se karja se lába nézd meg, olyan kisugárzása van, hogy mézing, szóval a felesége sem kispálya, gyönyörű, szóval van én azt mondom neked, hogy higgyél..és lesz !!!

https://www.youtube.com/watch?v=bepcGfAxg4M

2021. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!