Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki talált párt yubon,...

Valaki talált párt yubon, hoopon, winken, bumble-on, tinderen, badoon vagy hasonló helyeken?

Figyelt kérdés

Mert nekem nincs szerencsém vagy messze lakik vagy nem találjuk meg egymással a közös hangot. Valakinek volt szerencséje és sikerrel járt ezeken az appokon?

Irjatok sztorikat, talán attol megjön a kedvem vagy megjobban elmegy🙄 19F


2021. aug. 27. 13:07
 1/9 anonim válasza:
Én badoon ismertem meg a férjem. Ma már házasok vagyunk és 2 gyerekünk van. Ne keseredj el biztos találsz valakit. Én 5 év szingliség után regisztráltam a badoora elkeseredésemben... én milyen jól tettem 😄
2021. aug. 27. 13:33
 2/9 anonim válasza:
Átlagos / ronda fiúként / férfiként észre sem vesznek ezeken a platformokon.
2021. aug. 27. 13:35
 3/9 anonim válasza:
2. Ez hülyeség, nem csak felszínes seggfejek vannak ott. Igaz sok az olyan is, de pl. én se egy kép alapján ítéltem meg a férjem. Aki meg egy kép alapján ítél azzal nem is érdemes foglalkozni.
2021. aug. 27. 13:38
 4/9 anonim válasza:
"Aki meg egy kép alapján ítél azzal nem is érdemes foglalkozni." - Ha akarnék is "foglalkozni" egy ilyennel, akkor sem lenne rá lehetőség, mivel elvből balra húznak.
2021. aug. 27. 13:52
 5/9 anonim válasza:
4. Nyilván. De úgy értettem, hogy nem kell bánni, hogy nem áll vele szóba, mert aki külsőre ítél, az az életben is felszínes.
2021. aug. 27. 13:58
 6/9 anonim válasza:
Nyilván nem bánom. Viszont az arányok siralmasak. Like-oltam kb. 1000 lányt, abból volt max 10 matchem, amiből 1 lány válaszolt, de vele sem lehetett 2 mondatnál többet beszélni.
2021. aug. 27. 14:11
 7/9 anonim válasza:
6. Kitartás.
2021. aug. 27. 14:13
 8/9 anonim válasza:
A badoora muszaly tenni képet?
2021. aug. 27. 16:27
 9/9 anonim válasza:
2-es(és a többi válaszra). az arányok tükrözik a platformok valóságát, de pont az ilyen vélekedés miatt van ez. a közbeszédben ha jobb hírük volna ezeknek a platformoknak, akkor többen vennék őket komolyan...így viszont a tagok 99%-át teszik ki azok, akik kizárólag a külsőre mennek, illetve azok, akik poénból vagy kíváncsiságból regisztráltak és valójában soha nem fognak senkivel leállni onnan. és ezek között találd meg azt az 1%-ot, aki valóban ismerkedni van fenn és még csak érdeklődést is keltenek benne a nem teljesen tökéletes külsejű emberek felkeresései is.
2021. aug. 29. 18:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!