Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szórakozik velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szórakozik velem ez a komolytalan lány?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az a baj, de borzalmas amit csinál. Ismerkedtünk, eltűnik, összejön mással, hazudozik. Elvileg engem akar, de ugyan azt csinálja mint korábban, kérte hogy adjak neki még egy esélyt de semmit nem változott. Nagyon komolytalan, megbízhatatlan lány.

De szeretnék vele összejönni, még ha kis ideig lennénk csak együtt.

Már tényleg nem értem mit akar, legalább most venne komolyan ha ennyire akar. Hetek óta megint nem válaszol.

Meg ez miért jó egy lánynak, miért nem egy normális kapcsolatot keres 20 felett?


2021. okt. 28. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszik vele, hagyd, csak az időd pazarlod. Ahogy kivettem nem feleségül akarod venni csak megdönteni, de ez soha nem fog megtörténni. Keress egy normális csajt.
2021. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Itt te vagy a balfasz ha hagyod hogy így bánjanak veled. Ha tűröd akkor viseld a következményét.
2021. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenek a súlyos személyiségzavarral élő emberek.
2021. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"De szeretnék vele összejönni, még ha kis ideig lennénk csak együtt." = irtózatosan meghajtanád a csajt, akár egyszeri alkalommal is megelégednél.


Fogalmazzunk pontosan. :)

2021. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, 100%, hogy nemcsak veled csinálja ezt, hanem még 4-5 másik sráccal is. A többit rakd össze magadnak te.
2021. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó ez neked? Miért nem keresel egy olyan lányt aki érettebb, és komolyabban gondolja?


Nem minden 20on/30 éves akár komoly kapcsolatot. Van aki még élni akar.


Szerintem max akkor lesztek együtt ha nem lesz más neki.

2021. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet hülyének nézni, aki engedi. Veled nagyon jól elszórakoznak, ha van kedve a lánynak akkor előhúz, ha nincs, akkor így jártál. Nem mindenki keres komoly kapcsolatot, van aki csak szórakozni akar, ezzel sincs baj.
2021. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Két pia után meg kellett volna dugnod, majd kivágni a kocsiból, pontosan ennyit érdemel..
2021. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!