Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Roma lányként szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányként szerintetek nehezebb lesz ismerkednem? Ez lehet kizáró ok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Nálam nem lenne hátrány. Nem vagyok rasszista. Csütörtökön is láttam egy csajt a mozi kasszájánál, nagyon szépen volt, és aranyosan nézett rám. Meg is kérdeztem a barátomat,h szerinte van-e benne vonó (mert bizony vannak tipikus roma arcvonások amik nem tetszenek, de az ő arca valahogy sokkal szebb volt, de ) egyértelműen kreolos bőrrel rendelkezett, és szemének alakja is jelzés-értékű volt.
2021. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes amiket itt írnak néhányan. Nekem ha szimpatikus és tetszik egy lány, eszembe se jut, hogy milyen lehet a családja, vagy a baráti köre. Csak ő érdekel, a többi meg majd kiderül. Van bőven negatív, de bőven akad pozitív tapasztalatom is a romákkal kapcsolatban. Akkor meg minek rágódnék egyből azon, hogy gáz a családja, vagy bűnözőkkel haverkodik vagy akármi? Ha szép és beszélgetés alapján szimpatikus, akkor nem érdekel, hogy roma vagy magyar vagy latin vagy északi vagy néger vagy krokodil.
2021. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Eleve kizáró ok nálam

Másoknál meg nem

2021. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12


hidd el, számít a baráti köre is.

2021. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

#14

Nem állítottam, hogy ne számítana, de amíg nem ismered meg a lányt, addig semmit nem tudsz se a családjáról, se a baráti köréről, se semmiről. Marhaság addig előítéletesnek lenni és egyből attól tartani, hogy biztos vállalhatatlanok.

2021. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem nehéz. A tesvírek örömmel ugranak rád, lesz annyi kis purgyé, hogy meg sem tudod számolni őket.
2021. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vannak gyönyörű roma nők, igen. De azért nekem is motoszkálna a fejemben, hogy még ha normálisnak is látszik, nem akarnék az első hangosabb szó után kést a hátamba a rokonságtól.
2021. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!