Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlzott férfi többlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott férfi többlet legnagyobb kárvallottai az egyszerűbb sori melósok a párkapcsolati piacon?

Figyelt kérdés

#Kárvallott
2021. okt. 22. 05:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

#8 az vagyok aki mindig beszól EBMnak


Vannak gyàri melós nő ismerőseim.

Vannak köztük igen jók is.

Nem csak azért szivatom ezt a szerecsètlent mert èlvezem.

2021. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem, csakis te vagy az elszenvedője, hisz csak neked nem jut nő.
2021. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
van különbség egy buta sori , igénytelen le lakott munkás és egy igényes , jó megjelenésű férfi között aki azért a he , hő meg az izénél többet tud lekommunikálni .
2021. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem tudok dönteni.

Vegyek egy hibrid Toyotát (nem tetszik a CVT-váltó, de amúgy meg jó...), vagy inkább egy jó nagy benzines Mazdát, esetleg egy túlárazott VW-t, vagy egy fasza kis Hyundai-t?

Amúgy meg miért van az, hogy agyba-főbe hirdetik a sok szép új Nissan SUV-ot, és a legnagyobb rendelhető motor 1.3 benzin? Kihalnak a rendes autók lassan...

Na ez a tragédia, nem az ilyen béna inceles lúzer idióták böfögései...

2021. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14. Mert lassan nem lesz benzin amivel hajtani tudod majd az autót .
2021. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15: és áram lesz?
2021. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16. Áramot be lehet gyűjteni természeti erőforrásból is !
2021. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17: sajnos nem úgy tűnik. A szélerőművek nagyon sok helyen tiltottak, naperőműveket nem lehet mindenhova telepíteni (plusz a hely- és egyéb erőforrásigénye, a termelt energia tárolása stb igen magas és költséges), az atomerőművek jelenthetnének megoldást, de drágák és még mindig vannak percepciók, a vizi erőművek telepíthetősége szintén rengeteg kérdést vet fel (jogosan), szóval jelenleg az elektromos áram előállítása vagy nagyon drága, vagy legalább olyan környezetszennyező.
2021. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintetek ciki esküvőre olyan ruhában menni, ami alá nem lehet felvenni melltartót? Vagy megbotránkoznának? (Nem én vagyok a menyasszony)
2021. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én amikor meglàtom azokat a 3 hengeres új autókat , ès egyèb 100 ló alattit, engem a sírás kerület.
2021. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!