Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy normális barátnőt?

Figyelt kérdés
(26 éves leszek Novemberben) Keresgélek de nem találok olyan lányt(Nőt) aki nem azzal foglalkozna hogy mim van vagy nincs, értem ezt Munkára de legfőbképpen pénz re.én nem tartom magam egy Adonisz nak vagy a leg élesebb késnek a fiókban de nem is vagyok egy rosszképű srác inkább átlagosnak mondanám magam, rengeteg lány nem tart jóképűnek ezért el küldenek mindig melegebb éghajlatra, bár volt már barátnőm összesen 3, a 3 ból az utolsó 2 egy másik srácért hagyott el mert több pénzük volt és jobbképűbbek voltak.Mostanában újra el kezdtem keresgélni de nem találtam olyat, aki igazán megfogna külsőleg is és belsőleg is egyaránt , kicsit magasan van az igényem lehet mert az utolsó 2 barátnőm nél egy kicsit lejjebb adtam az igényem ből és hát meg bántam, nem is éreztem magam annyira jól velük de nem is voltam hűtlen, ki tartottam melletük addig amíg bírtam igaz szerettem őket de nem éreztem magam akkorsem olyan jól.Egy olyan lányt (Nő-t) keresek akivel összhangban tudnék lenni, mondanék 1-2 példát hogy értsétek milyen az igényem nem tudom hogy láttátok e a 2018 as Norvég Battle című táncos zenés filmet abban van egy színésznő aki Amalie -t alakítja Lisa teige nézzetek utánna hozzá hasonló arckarakterű kinézetű Nőt keresek vagy mint Billie Eilish, az ő kettejük tekintete annyira meg fogott, szűrke szem szín, én egy ilyen magával ragadó tekintetű Nőt keresek és kötelező számomra hogy ilyen legyen a szemszinük, ennél lejjebb nem adok legalábbis nem szeretnék mert 2 szer már meg tettem és megbántam , a lényeg hogy legyen hűséges és belsőleg legyen nagyon értékes de azért kűlsőleg is meg fogjon ne csak belsőleg, nézzetek utánna annak a Norvég színésznőnek Lisa teige nak egy hasonló nőt keresek de eddig sajnos nem találtam .előre is bocsi ha Nagyképűnek tűntem vagy valami, sok ilyen kérdésnél olvastam hogy az illető nek mindig be szóltak hogy de nagyképű vagy hogy ilyen barátnőt szeretnél, mindenkinek van egy valamilyen igénye, nekem ez hogy a lány legyen olyan mint Lisa teige de ha nem is olyan azért a szemei legyenek szűrke színűek és legalább fogjon meg annyira külsőleg mint Lisa teige vagy Billie eilish mondjuk ő nekem jobban tetszett mikor 15 éves volt és szürke volt a haja .de remélem értitek, bocsi ha vannak helyes írási problémák és bocs ha tényleg kicsit nagyképűnek tűntem vagy akármi.
2021. okt. 21. 04:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Na azok a nők akiket Te keresel...na nekik is feljebb van az igényük. El kell keserítselek.

N29

2021. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az a helyzet, hogy minél "jobb" nőt keresel, annál több igénynek kell megfelelned.
2021. okt. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Tudod ki olvassa el ezt a maszlagot
2021. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ember! Te már becsavarodtál! Gyerekarcú lányt keresel?? Látszik hogy nem volt semmi életed eddig! Fejleszd magad! Akkor talán viszed valamire a csajoknál! És igen, pénz is kell. Ha ennyit nem tudsz, jó elb.szott vagy.


Meg ez a magamat átlagosnak tartom. Geccccc... sportolj, törődj magaddal!

2021. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

#1 mindent leírt


Nèzzen ki így mint egy színésznő , és legyen hűsèges. Ha még "lejjebb adod" , mert nem olyan a szeme színe akkor még feszengsz , hogy szar a kapcsolat 😆😆


Ez a kérdés valami hülye vicc megint ?

2021. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Bocs, de nem olvastam végig elég volt az elhagytak mert több pénze volt a másiknak meg jobbképűbb volt szövegig átfutnom. Ha neked ez a legfontosabb kritérium a párkapcsolatoknál, meg szerinted leginkább ezen múlik... hát ja akkor azt kell mondjam eléggé felszínes vagy.
2021. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberek minek írnak akik csak károgni tudnak ? Szar életetek lehet hogy azon élvezkedtek hogy másoknak be szólógattok, erre is csak egy tízen éves kis pisis pöcs képes.
2021. okt. 21. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
#7 miért milyen választ vártál? Csengess be a Kökörcsin utca 14-be és ott várnak egy szál bugyiban a Billie Elish hasonmás nők, a 15. szám alatt meg a Naomi Campbell klónok? 😂 Te fröcsösz és picsogsz nem mi.
2021. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bunkó paraszt .
2021. okt. 21. 13:18
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van a #8-as válaszolónak, mégis milyen válaszokat szeretnél?
2021. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!